Ares, ok. 1,5-roczny przeuroczy labrador z ogromem serdeczności i ufności do człowieka szuka kochających opiekunów – nieaktualne

Ares, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Przebywa w Warszawie. Kto pokocha Aresa?

Ares jest młodziutkim, mądrym, błyskotliwym labradorem. Pies jest bardzo energiczny, potrzebuje dużo ruchu, wybiegania się, ma to labradorowe młodzieńcze ADHD w sobie. W domu, jeśli jest wyspacerowany i wybiegany, to wypoczywa i spokojnie się zachowuje. To bardzo przyjazny i otwarty labek, ciekawy świata.

Ares kocha zabawę, ruch, spontaniczność, bardzo lubi wspólną zabawę z innymi psami. Stosunek do kotów – nieznany, nie mieszkał z futrzakiem. Nie lubi specjalnie jazdy samochodem. Zostaje sam w domu, nie niszczy, ale kocha wylegiwanie się na kanapach, na tapczanie. Nauka chodzenia na smyczy musi być kontynuowana, na zwiedzaniu wszelkich nieznanych jeszcze zapachowo terenów spacerowych potrafi pociągnąć na smyczy.

Szukamy dla Aresa ciepłego domu, aktywnych opiekunów, którzy zapewnia mu odpowiednią ilość spacerów, zabaw z innymi psami i umożliwią wybieganie się, Ares potrzebuje domu, w którym mógłby towarzyszyć człowiekowi, być blisko niego, czuć bezpieczeństwo i spokój, a w zamian otrzyma wspaniałego, wiernego przyjaciela.

Ares jest zaszczepiony, odrobaczony i zachipowany.
Przebywa w Warszawie.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Ares, labrador do adopcji Ares, labrador do adopcji Ares, labrador do adopcji Ares, labrador do adopcji Ares, labrador do adopcji Ares, labrador do adopcji Ares, labrador do adopcji Ares, labrador do adopcji Ares, labrador do adopcji Ares, labrador do adopcji

4 thoughts on “Ares, ok. 1,5-roczny przeuroczy labrador z ogromem serdeczności i ufności do człowieka szuka kochających opiekunów – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *