Labrador Max prosi o dom

Max, labrador do adopcji

Schronisko w Krakowie.

Max P 63/05/19
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2018
W SCHRONISKU OD: MAJ 2019
ROZMIAR: DUŻY
KASTRACJA: Oczekuje
Rasa: LABRADOR MIX

Max jest młodym i silnym psiakiem, który jest bardzo zakochany w człowieku, choć potrafi też być niedelikatny. Z radości skacze po człowieku, jakby chciał go przytulić niedźwiedzim uściskiem. ? Mimo że nieco ciągnie na spacerze, to na wybiegu jest bardzo grzeczny. Piłeczki czy inne zabawki to dla niego raj na ziemi. Max zna również komendy takie jak „siad” i „daj łapę”.

Do psów jego stosunek jest różny. Co prawda w boksie jest sam, ale sąsiadkę kulturalnie ignoruje. Na spacerach raczej nie zwraca na nie uwagi, lecz szuka okazji, żeby pobiec dalej niż pozwala mu na to schroniskowe ogrodzenie.

Max nie jest agresywny, ale ma sporo energii, z której nie zdaje sobie sprawy, więc zalecana jest przedadopcyjna konsultacja ze schroniskowym behawiorystą, aby przyszły właściciel wiedział, jak spożytkować lub
ukierunkować ten wulkan entuzjazmu.

Kontakt do wolontariusza: 512 24 15 28, 534 100 802.

Źródło: www.adoptujpsiaka.pl

Ogłoszenie grzecznościowe.

Max, labrador do adopcji Max, labrador do adopcji Max, labrador do adopcji

3 thoughts on “Labrador Max prosi o dom”

  1. Kontaktowałam się z wolontariuszką w sprawie adopcji tego psa. Za dużo nie wiedziała. Przekazała mi kontakt do TOZu, który zajmuje się psem i dzisiaj się dowiedziałam, że schronisko w Krakowie nie wydaje psów na dalej niż 60km od Krakowa (sic!). Jedyne przypadki kiedy wydają psy dalej, to gdy pies już długo siedzi w schronisku i nie może znaleźć domu. Dodatkowo, jeśli chodzi o Maxa to będzie obowiązywała kontrola inspektora TOZu i konsultacja behawiorysty, więc tym bardziej nie oddadzą go dalej niż 60km. A że pies jest w typie rasy to szybko znajdzie dom, więc otrzymałam informację, że nie mam co się de facto starać o tego psa….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *