Gordon, wesoły i energiczny labrador do adopcji – nieaktualne

Gordon, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Fundacja Wegetyka Na Rzecz Zwierząt.

WYKASTROWANY
WIEK: 1/2011
WZROST: OK. 58 CM
WAGA: OK. 35 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POZYTYWNY

Gordon to wspaniały psiak w typie labradora, jak na typowego labradora przystało jest wesoły i energiczny. Pomimo swojego wieku wciąż jest bardzo aktywny, uwielbia spacery i ruch na świeżym powietrzu, lubi pobiegać za piłeczką lub patykiem, gdy dostanie zabawkę zachowuje się jak mały szczeniaczek, ciężko wtedy uwierzyć, że ma już 8 lat. Jego charakter przypomina charakter typowego labradora, woda to jego żywioł, jest niesamowicie przyjacielski, chętnie przywita się z każdą napotkaną osobą, świetnie dogaduje się także z innymi psami. Psiak ładnie chodzi na smyczy, na spacerach nie zaczepia napotkanych psów, uwielbia węszyć, zwraca uwagę na swojego przewodnika, zna podstawowe komendy. Bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym, dobrze zachowuje się w pomieszczeniach. Szukamy dla Gordona dobrego i odpowiedzialnego domu, który już nigdy go nie opuści.

Kontakt w sprawie adopcji:
Magda: 503 842 241/ Natalia: 504 725 567

Źródło: Facebook

Gordon, labrador do adopcji Gordon, labrador do adopcji Gordon, labrador do adopcji Gordon, labrador do adopcji Gordon, labrador do adopcjiGordon, labrador do adopcjiGordon, labrador do adopcji

One thought on “Gordon, wesoły i energiczny labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Witam czy ten cudny piesek Nadal czeka na adopcje? Gdzie sie znajduje? Czy moze przebywac z drugim bardzo szczesliwym psiakiem?
    Pozdrawiam
    Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *