Roxy i Fado PILNIE szukają domu tymczasowego lub stałego

Labradory Roxy i Fado w potrzebie

Wolontariuszki LABRADOROWYCH SERC proszą o dom dla swoich podopiecznych.

Nasi dzielni emeryci po wielu wielu przejściach zdrowotnych są gotowi na…. „cud”… Tak cudem jest to aby starsze psy: Roxy lat 13 i Fado lat 14 lat miały godną starość przy sercu człowieka. Taką swoją przystań na zawsze.
Dzieciaki są podleczone i ustabilizowane. Wiadomo że w ich wieku zawsze coś może się wydarzyć nie ukrywamy TEGO, dlatego nowy dom będzie mógł liczyć na naszą pomoc.
PRZYJACIELE wiedziałyśmy, że dt który postawił ich na nogi i czuwał przy nich cały czas może opiekować się nimi przez 3 miesiące.
Ten czas właśnie mija.
Pilnie szukamy dt. najlepiej z opcją stałego aby nasze dziadeczki skończyły swoją tułaczkę.
One potrzebują tylko serca, miłości i bliskości człowieka. Obowiązkowo dom bez schodów i z ogródkiem, aby mogły sobie poleżeć na zielonej trawce i odpoczywać bo tak spędzają całe dnie.
Wymagane wszystkie procedury adopcyjne.
Kontakt w sprawie adopcji i jakichkolwiek pytań dotyczących zachowań i zdrowia itp.
Marysia 602282888
Gosia 508354507
Patrycja 534630624
Prosimy o udostępnienie.

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labradory Roxy i Fado w potrzebie Labradory Roxy i Fado w potrzebie Labradory Roxy i Fado w potrzebie Labradory Roxy i Fado w potrzebie Labradory Roxy i Fado w potrzebie Labradory Roxy i Fado w potrzebie Labradory Roxy i Fado w potrzebie Labradory Roxy i Fado w potrzebie Labradory Roxy i Fado w potrzebie Labradory Roxy i Fado w potrzebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *