Masza, ok. 7-letnia niezwykle przyjacielska labradorka do adopcji – nieaktualne

Masza, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Liczymy, że ktoś ją z całego serca pokocha.❤️

Masza zostala uratowana z pseudohodowli, gdzie z pewnością latami służyła za maszynkę do rodzenia. Ale to wszystko ma już za sobą a dzięki zwierzolubym ludziom zaczęła nowe życie. Sunia jest niezwykle przyjazna, mimo dotychczasowego ciężkiego życia uśmiechnięta i rozmerdana. Bardzo grzeczna, proludzka, spragniona kontaktu z człowiekiem. W sumie ładnie chodzi na smyczy, lubi współpracować, chce za wszelką cenę przypodobać się opiekunowi. Jest żywiołowa, kocha psy i lubi sie z nimi bawić. Stosunek do kotów nieznany.

W nowym domu na pewno sprawdzi się jako wierna, lojalna i oddana towarzyszka długich spacerów. Masza jest cudownym labkiem, który z pewnością skradnie serce niejednego człowieka. Szukamy dla niej wspaniałego, pełnego miłości, stabilnego domu, aby po tym wszystkim, czego doświadczyła już w swoim życiu, mogła poczuć sie szczęśliwym, pełnoprawnym członkiem rodziny, kochanym przez człowieka psem.

Szukamy dla Maszy pogodnych, zrównoważonych opiekunów, którzy zapewnią suni spacery, ciepło i zatroszczą się o nią. Ona kocha cały świat i jesteśmy przekonani, że i ktoś ją z całego serca pokocha. Sunia ma wszystkie szczepienia, jest wysterylizowana.
Przebywa niedaleko Łowicza, woj. łodzkie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Masza, labradorka do adopcji Masza, labradorka do adopcji Masza, labradorka do adopcji Masza, labradorka do adopcji Masza, labradorka do adopcji Masza, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *