Leon, trzyletni labrador do adopcji – nieaktualne

Leon, labrador do adopcji

Wyadoptowany. LEON, po domowemu ZUMA. Kto go pokocha?❤️

Pełen energii młody labek, który najchętniej każdą chwilę spędziłby przy człowieku. To wyjątkowo żywiołowy i towarzyski koleżka 😊. Bardzo mądry i chętny do współpracy. Wszystko go ciekawi i interesuje. Oczywiście każdą rzecz musi natychmiast sprawdzić i obwąchać. Na spacerach zachowuje się dość poprawnie i można nad nim zapanować. To jeszcze dzieciak, więc nie należy oczekiwać cudów i trzeba być gotowym na młodzieńczą żywiołowość. Czasami ogrom zapachów i bodźców potrafi go „wyłączyć”😊.

Zachowuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia. W domu zostawał sam przez około 6 godzin. Potrafi grzecznie czekać, ale potrafi również sam wyszukać sobie zajęcie i zjeść np. gazety😊. Zuma nie przejawia agresji ani do ludzi ani do innych zwierząt. Jest nastawiony na gonitwy i zabawę. Bez problemu podróżuje.

Nowi opiekunowie powinni być świadomi, że to młodziak, który nie zdaje sobie sprawy ze swojej wagi i wielkości. Okazując radość skacze i szaleje nie zważając na to co ma obok. Momentami jest prawdziwym wulkanem energii, ale potrafi też się wyciszyć i spokojnie czekać na zadania. Idealnie wpasuje się w aktywny dom. To klasyczny psi dzieciak z trylionem pomysłów w głowie, które trzeba „przekierować na dobre tory”. Zuma jest bardzo inteligentnym psem, więc przy świadomym i cierpliwym człowieku szybko nauczy się dobrych manier. Szukamy dla niego kochających i odpowiedzialnych ludzi, zdających sobie sprawę jak wygląda codzienność z podrostkiem. Chcemy, żeby nowy dom miał dla tego dzieciaka czas i chciał z nim pracować😊. Ten psiak to nieoszlifowany diamencik, który pod troskliwym okiem, szybko stanie się prawdziwym skarbem.
Chłopak przebywa w woj. mazowieckim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji

1 thoughts on “Leon, trzyletni labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *