Leon, trzyletni labrador do adopcji

Leon, labrador do adopcji

LEON, po domowemu ZUMA. Kto go pokocha?❤️

Pełen energii młody labek, który najchętniej każdą chwilę spędziłby przy człowieku. To wyjątkowo żywiołowy i towarzyski koleżka 😊. Bardzo mądry i chętny do współpracy. Wszystko go ciekawi i interesuje. Oczywiście każdą rzecz musi natychmiast sprawdzić i obwąchać. Na spacerach zachowuje się dość poprawnie i można nad nim zapanować. To jeszcze dzieciak, więc nie należy oczekiwać cudów i trzeba być gotowym na młodzieńczą żywiołowość. Czasami ogrom zapachów i bodźców potrafi go „wyłączyć”😊.

Zachowuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia. W domu zostawał sam przez około 6 godzin. Potrafi grzecznie czekać, ale potrafi również sam wyszukać sobie zajęcie i zjeść np. gazety😊. Zuma nie przejawia agresji ani do ludzi ani do innych zwierząt. Jest nastawiony na gonitwy i zabawę. Bez problemu podróżuje.

Nowi opiekunowie powinni być świadomi, że to młodziak, który nie zdaje sobie sprawy ze swojej wagi i wielkości. Okazując radość skacze i szaleje nie zważając na to co ma obok. Momentami jest prawdziwym wulkanem energii, ale potrafi też się wyciszyć i spokojnie czekać na zadania. Idealnie wpasuje się w aktywny dom. To klasyczny psi dzieciak z trylionem pomysłów w głowie, które trzeba „przekierować na dobre tory”. Zuma jest bardzo inteligentnym psem, więc przy świadomym i cierpliwym człowieku szybko nauczy się dobrych manier. Szukamy dla niego kochających i odpowiedzialnych ludzi, zdających sobie sprawę jak wygląda codzienność z podrostkiem. Chcemy, żeby nowy dom miał dla tego dzieciaka czas i chciał z nim pracować😊. Ten psiak to nieoszlifowany diamencik, który pod troskliwym okiem, szybko stanie się prawdziwym skarbem.
Chłopak przebywa w woj. mazowieckim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji

One thought on “Leon, trzyletni labrador do adopcji”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *