Na imię ma Mały – młody, niewidomy, piękny labrador szuka domu… nieaktualne

Niewidomy labrador w potrzebie

Wyadoptowany. Potrzebny dom tymczasowy, bądź tymczasowy z opcją domu stałego.

Znaleziony na wsi w rowie, został około rok  temu przygarnięty przez pewną rodzinę. Mieszka w niewielkim kojcu, niestety nie może z niego wychodzić bo posesja jest nie do końca ogrodzona. To nie są dobre warunki dla labradora.

Pies dobrze reaguje na dziecko (8 lat) i zwierzęta (koty i suczki). Bardzo lubi bliski kontakt z człowiekiem, głaskanie i mizianie. Nie mieszkał nigdy w domu,  dlatego potrzebny jest dom przejściowy, aby sprawdzić jego zachowanie i możliwości życia z człowiekiem.

Uwaga: Osoby wahające się – proszę zapoznać się z wątkami  psów niewidomych na naszej stronie (Atos, Deryl, Hania, Lord i wiele innych). Wszystkie rodziny, które adoptowały takie psy są przeszczęśliwe, ich życie jest bezproblemowe a i miłość do swoich pupili chyba większa.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 607 492 249 (Martyna), 509 267 878 (Monika),
✉ adopcje@labradory.org

Niewidomy labrador w potrzebie Niewidomy labrador w potrzebie Niewidomy labrador w potrzebie Niewidomy labrador w potrzebie

18 thoughts on “Na imię ma Mały – młody, niewidomy, piękny labrador szuka domu… nieaktualne”

 1. Powiem tylko jedno jezeli lubisz psy, masz miejsce i mozliwosc to daj dom niewidomemu. Nie mialam zadnego doswiadczenia z niewdomymi psami i powiem ze kazdego dnia mnie zaskakuje jak wspaniale i pelne milosci jest zycie z niewidomym psiakiem.

 2. Ja także jak coś służę pomocą jak żyć z niewidomym labradorem, Flip jeszcze mną 4 lata już i troszkę o tym życiu z niewidomym wiem

 3. Piękny, przypomina mi Lorda. Wbrew pozorom pieskom brak wzroku naprawdę nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Potwierdza to historia Lorda i Deryla.

 4. Ja mam co prawda pieska pirata – widzi na 1 oko a na 1 niestety nie …. I piesek jest CUDOWNY ! … Świetnie sobie radzi w każdym środowisku – jedynie czasami z rozpędu lub gdy jest zaaferowany i nagle chce odwrócić głowę to o coś zahaczy – ale zdarza się to b.b.b. rzadko i naprawdę w wielkim „ferworze” zabawy, wygłupów …. A do tego taki piesek niezwykle kocha swoich właścicieli … i pokazuje na każdym kroku … Jesteśmy często całym jego światem ….

   1. Udało się już zaobserwować jak labis zachowuje się w domu? Cieszę się że dogaduje się z kotami. Mam adoptowalam roczną kotkę. Czy przy adopcji mogłabym liczyć na pomoc w przewiezieniu pieska. Mieszkam w Lublinie.

     1. Ok, przepraszam, źle zrozumiałam. W jakiej miejscowości mieszka Mały? Jaka jest możliwość transportu z tej miejscowości. Nie mam samochodu, czy ewentualnie może jechać pociągiem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *