Marcel, labrador który uwielbia się przytulać i mógłby to robić cały dzień – za tęczowym mostem

Marcel, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Wieści z domu tymczasowego.

Witam. Właśnie minął pierwszy tydzień Marcela w domu tymczasowym. Pierwsze dni były różne, poznawaliśmy się wzajemnie i nadal poznajemy. Marcel od początku był psem niesamowicie związanym z człowiekiem. Lgnie do człowieka, prosi się o uwagę, do perfekcji opanował w dwóch ruchach przerzucenie mojej ręki z innego psa na siebie. Robi to z taką miną sieroty, że nie mam serca odmówić mu głasków. Uwielbia się przytulać i mógłby to robić cały dzień.

Marcel potrafi dogadać się z każdym psem i kotem, uwielbia dzieci. Nie jest psem skaczącym na człowieka, więc spokojnie może zamieszkać w domu z małymi dziećmi. Każdego gościa wita drepcząc za nim. Mimo iż Marcel jest bardzo chudy i właściwie ciągle by jadł nie zdarzyła się nigdy awantura z moimi suniami przy misce. Marcel jest typowym przedstawicielem rasy, łakomczuchem, który nie pogardzi żadnym jedzeniem.

Marcel jest zaszczepiony, zachipowany, odrobaczony, czekają go jeszcze badania kontrolne i kastracja. Marcel przyjmuje leki, ale z ich aplikacją nie ma najmniejszego problemu. Połyka tabletki bez wybrzydzania, wypluwania.

STOWARZYSZENIE DOGRESCUE
62 1600 1462 1025 2490 0000 0001
tytułem : Darowizna na cele statutowe ,Jest taki Pies -staruszki

Marcel jest pod opieką Labradory.org i Pani Katarzyny Gortal.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 601407756 (Katarzyna),
✉ adopcje@labradory.org

Marcel, labrador do adopcji Marcel, labrador do adopcji Marcel, labrador do adopcji Marcel, labrador do adopcji

13 thoughts on “Marcel, labrador który uwielbia się przytulać i mógłby to robić cały dzień – za tęczowym mostem”

 1. Witam mam labladorke:) Mieszkam w domu z dużym ogrodem. Proszę mi powiedzieć jak psinka ma z akceptacją dzieci? Bardzo proszę na kontakt mailowy. Pozdrawiam.

  1. Odp. z domu tymczasowego: „Marcel jest bardzo przyjazny do dzieci, jego atutem jest to, że nie jest psem skaczącym na ludzi, a więc nie ma obawy że przewróci dziecko.Myślę, że będzie do znudzenia dreptał za małym człowiekiem i domagał się uwagi i głaskania i smaczków.”

  2. no co niektórzy jak podają dom z dużym ogrodem to dla nich wielki atut. Najważniejsze dla labradora są spacery i nieważne czy mieszka w domu czy w bloku. Ważne by miał kontakt z człowiekiem. A później takie paniusie w kojcu trzymają , bo brudzi w domu lub dziecko zaatakował:(

   1. Witam i tu się z panią nie zgodzę. Duży ogród to atut. Mam labladorke roczna. I 8 letnia córke. I powiem Pani że Lajle traktuje jak członka rodziny nie wyobrażam sobie psa w budzie. Czy dziecko budzi czy nie moja psinka jest bardzo związana z córką. A tak naprawdę pies śpi w łóżku:) spacery codziennie. I nie wyobrażam sobie życia bez niej.

  3. Dla labradora najważniejszy jest kontakt z człowiekiem nie dom z ogrodem. Później siedzi sam w kojcu, bo sierść na podłodze. Tez mam labladorkę.

   1. My też mamy pełno sierści. I sama się czasami śmieje że mam dywan w labladora. Jak się bierze psa to na dobre i na źle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *