Lusia, 10-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Lusia, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Lusia to nieoszlifowany diamencik, który pod troskliwym okiem, szybko stanie się prawdziwym skarbem. Kto ją pokocha?❤️

Sunia straciła swojego opiekuna. Jest pełnym energii młodym labradorem, który najchętniej każdą chwile spędziłby przy człowieku. To wyjątkowo żywiołowa i towarzyska panna. Wszystko ją ciekawi i interesuje. Oczywiście każdą rzecz musi sprawdzić natychmiast. Na spacerach ciągnie na smyczy. Ogrom zapachów i bodźców potrafi ją całkowicie „wyłączyć”. Stara się zachowywać czystość, ale w pierwszym okresie trzeba być gotowym „na wpadki”.

Nowi opiekunowie powinni zdawać sobie sprawę, że to młodziak, który nie zdaje sobie sprawy ze swojej wagi. Okazując radość skacze i szaleje nie zważając na to co ma obok. Momentami jest labkowym wulkanem energii, który ciężko opanować, ale potrafi też szybko się wyciszyć i spokojnie czekać na zadania. To klasyczny labkowy dzieciak z trylionem psich myśli w głowie, które trzeba „przekierować na dobre tory”. Lusia jest mądra, więc przy świadomym i konsekwentnym człowieku szybko nauczy się dobrych manier. Sunia idealnie wpasuje się w aktywny dom.

Szukamy dla niej nastawionych na pracę i odpowiedzialnych ludzi, zdających sobie sprawę jak wygląda codzienność z labkowym podrostkiem. Lusia to nieoszlifowany diamencik, który pod troskliwym okiem, szybko stanie się prawdziwym skarbem. Sunia przebywa w okolicach Torunia.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Lusia, labradorka do adopcji Lusia, labradorka do adopcji Lusia, labradorka do adopcji Lusia, labradorka do adopcji Lusia, labradorka do adopcji Lusia, labradorka do adopcji

3 thoughts on “Lusia, 10-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *