Maja – 14 miesięczna sunia, która potrafi rozkochać w sobie małych i dużych – nieaktualne

Maja, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Szukamy dla Mai odpowiedzialnych opiekunów znających rasę.

Majka to 14 miesięczna biszkoptowa psia dziewczynka, która obecnie przebywa w domu tymczasowym w województwie świętokrzyskim. Mieszka z 3 psami, uczy się poprawnego zachowania i zabaw. Na dzień dzisiejszy Maja wymaga nauki chodzenia na smyczy, ponieważ bardzo ciągnie. Nowe zapachy i nieznajome miejsca bardzo ją ekscytują, do tego stopnia, że skacze na ludzi. Ma problem z wyciszeniem się, dlatego bardzo wskazane są zabawy wyciszające i nauka komend.

Sunia jest jak nieoszlifowany diament. Codzienna praca z nią przyniesie wspaniałe efekty i pomoże ustabilizować jej zachowanie. Maja jest bardzo młodą sunią, dlatego przyszły opiekun musi zapewnić jej odpowiednią dawkę ruchu (kocha pływać i biegać na otwartych przestrzeniach, gdzie do znajomego opiekuna wraca na zawołanie). Sunia kocha zabawę pluszakami. Uwielbia naturalne gryzaki (świńskie uszy, bawole rogi, sarnie raciczki). Ale ta cudna labusia nade wszystko kocha jednak człowieka, za którym chodzi jak cień. Pozostawiona sama w domu płacze i szuka sobie zajęcia, niekoniecznie zadowalającego opiekuna.  Na mniejsze psiaki reaguje szczekaniem, większe ochoczo zaprasza do zabawy, a koty goni.

Jest wulkanem energii, dlatego wymaga również ćwiczeń umysłowych i długich spacerów. Przyszły opiekun musi być konsekwentny (Maja doskonale potrafi zmanipulować człowieka), poświęcać jej dużo czasu i uwagi, musi być nastawiony na ciągłą pracę z nią, mieć dobre podejście i powinien znać potrzeby rasy.

Szukamy dla Mai odpowiedzialnych, znających rasę labrador opiekunów, którzy zaoferują suni pełen miłości dla zwierząt domek i ciepłe miejsce na kanapie.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Maja, labradorka do adopcji Maja, labradorka do adopcji Maja, labradorka do adopcji Maja, labradorka do adopcji Maja, labradorka do adopcji Maja, labradorka do adopcji Maja, labradorka do adopcji Maja, labradorka do adopcji c Maja, labradorka do adopcji Maja, labradorka do adopcji Maja, labradorka do adopcji

10 thoughts on “Maja – 14 miesięczna sunia, która potrafi rozkochać w sobie małych i dużych – nieaktualne”

  1. Cześć, Maju. Damy Ci wszystko na co zasługujesz,miłość, dach, szacunek i ciepły suchy kąt, rodzinę
    Bardzo Cię chcemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *