Ares – 1,5 roczny uroczy, labradorowy klejnocik z ogromem ufności do człowieka szuka kochającej rodzinki – nieaktualne

Ares, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy dla Aresa ciepłego domu, rodzinki, która będzie dalej pracować z psem, uczyć go i socjalizować.

Ares został znaleziony, błąkał się po małopolskich wsiach, nie wzbudzał wśród okolicznych mieszkańców zainteresowania i nikt nie kwapił się, aby go zabezpieczyć. Ale dobre serducha pomogły jednak i pies trafił do gminnej przechowalni, gdzie przeraźliwe płakał i protestował przeciwko zamknięciu w boksie. Udało się jednak przewieźć psa do domu tymczasowego, gdzie czeka na szczęśliwą adopcje.

Ares jest młodziutki, niewiele jeszcze umie, taka nie całkiem „tabula rasa”, ale chętnie się uczy. Mądry, błyskotliwy przy odrobinie cierpliwości ze strony opiekuna w mig poznaje reguły zachowania. Przynajmniej coraz bardziej się stara, bo ma to labradorowe młodzieńcze ADHD w sobie. W domu, jeśli jest wyspacerowany i wybiegany, to wypoczywa i spokojnie się zachowuje.

To bardzo przyjazny i otwarty labek, ciekawy świata. Wymaga łagodnej konsekwencji w postępowaniu, co wolno, a co nie wolno. Brak mu jeszcze socjalizacji z psami, ale Ares kocha zabawę, ruch, spontaniczność, wiec na pewno szybko nauczy się wspólnych zabaw z innymi psami. Stosunek do kotów – nieznany

W samochodzie jeździ spokojnie. Zostaje sam w domu, nie niszczy, ale na pewno zajmuje miejsce na tapczanie, czy sofie, gdy tylko opiekun opuści dom.

Nauka chodzenia na smyczy musi być kontynuowana, zwiedzanie wszelkich nieznanych jeszcze zapachowo terenów spacerowych, wymaga sporego wysiłku ze strony opiekuna, chociaż Ares to labrador szczuplejszej postury.

Ares jest zaszczepiony, odrobaczony i zachipowany.
Przebywa w domu tymczasowym niedaleko Krakowa

Szukamy dla Aresa ciepłego domu, rodzinki, która będzie dalej pracować z psem, uczyć go i socjalizować. Bo Ares to nieoszlifowany labradorowy klejnocik z ogromem serdeczności i ufności do człowieka, młodzieńczo szalony i bardzo niewinny w swych wyczynach labek.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Ares, labrador do adopcji Ares, labrador do adopcji Ares, labrador do adopcji Ares, labrador do adopcji Ares, labrador do adopcji Ares, labrador do adopcji Ares, labrador do adopcji Ares, labrador do adopcji Ares, labrador do adopcji

15 thoughts on “Ares – 1,5 roczny uroczy, labradorowy klejnocik z ogromem ufności do człowieka szuka kochającej rodzinki – nieaktualne”

  1. Dzień dobry, czy piesek jest do adopcji? Posiadamy jednego labka 10 miesięcznego czy Ares zaprzyjaźni się z naszą Fifi?? Jaki ma stosunek do dzieci? Z góry dziękuję za odpowiedź

    1. Ares jest bardzo pozytywnym psem, otwartym na cały świat. Na pewno zakumpluje sie z młodym i starszym psem, ma pozytywny stosunek do dzieci, ale polecamy go do dzieci od 8lat ze wzgl. na dosłowiowe ADHD młodego labka

  2. Dziękuję za informację. Koty jak najbardziej rezydenty od ponad 10 lat:) Jak wygląda procedura? Po wypełnieniu formularza adopcyjnego Państwo się kontaktujecie z odpowiedzią i decyzją? Czy psa można wcześniej zobaczyć?
    pzdr Jola

    1. Witam, juz odpisałam sms-em. Ares jest w trakcie procesu adopcyjnego. Jego nowi opiekunowie mieli dużo wcześniej złożony wniosek adopcyjny na innego psa, który poszedł do innej adopcji.

  3. Chcielibyśmy dać Aresowi domek. Ankietę już wypełniam i odesłałam. Mieszkamy w okolicach Siewierza. Dom z ogrodem. Wokół pola, lasy i jezioro. Mieszkają z nami synowie 11,5 roku oraz 4 Tinka mix labradora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *