Sonja – 7 letnia kruczoczarna laboradość z ufnością wypatruje nowego domku – nieaktualne

Sonja, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Sonja przebywa obecnie w naszym DT na Śląsku.

Sonja – zabrana przez nas z koszmarnych warunków z warmińsko-mazurskiego przebywa obecnie w naszym DT na Śląsku. Nasza labunia przeszła niebywałą wprost metamorfozę – z zabiedzonej, brudnej, wychudzonej, zahukanej wprost suni, stała się przepięknym, zadbanym labradorem, ma piękna lśniąca sierść i szeroki uśmiech dla każdego. Jest niebywale łagodną, pogodną, wręcz radosna sunią, toleruje wszystkie psy, traktuje je wszystkie jak przyjaciół. Kocha człowieka, wszelkie głaski i przytulanie na kanapie.

Uwielbia zabawy z rezydentka, uczy się domowego życia i od pierwszych dni pobytu w domu tymczasowym, zachowuje się niezwykle poprawnie. Nie broni zasobów, pięknie chodzi na smyczy, a na bezpiecznych spacerach, czy wędrówkach z opiekunami nie oddala nie nigdzie. Zostaje w domu pod nieobecność opiekunów, nie niszczy , zachowuje czystość.
.
W sumie kochana labka, bardzo przyjazna, idealna towarzyszka spacerów, leżenia na kanapie, ale również bardzo chętna do zabaw, których dopiero się uczy, bo w jej życiu przed pojawieniem się pod skrzydłami Labradory.org za jedyną zabawkę służyła jej plastikowa butelka.

Jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Sonja, labradorka do adopcji Sonja, labradorka do adopcji Sonja, labradorka do adopcji Sonja, labradorka do adopcji Sonja, labradorka do adopcji Sonja, labradorka do adopcji Sonja, labradorka do adopcji Sonja, labradorka do adopcji Sonja, labradorka do adopcji

3 thoughts on “Sonja – 7 letnia kruczoczarna laboradość z ufnością wypatruje nowego domku – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.