Balbinka, ok. 6-letnia piękna labradorka szuka prawdziwego domu – nieaktualne

Balbinka, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Skrzywdzona przez człowieka… ciągle ufa. Kto odmieni jej los.❤️

Nasza nowa podopieczna Balbinka, którą mieliście już możliwość poznać, jest naprawdę sunią wyjątkową. Porzucona jak śmieć koczowała w śniegu i na zielonym kocyku, który „łaskawie” zostawił jej chyba poprzedni opiekun. Została zabrana przez dobre serducha i i gdy tylko dowiedzieliśmy się o niej stanęliśmy wprost na głowie, aby znaleźć suni bezpieczne, ciepłe miejsce, gdzie mogłaby odpocząć i dojść do zdrowia. Balbinka okazała się sunią bardzo zaniedbaną i poszkodowaną, nikt jej nie leczył.

Balbinka, labradorka do adopcji

Obecnie Balbinka została przebadana kilkakrotnie przez weterynarzy, ma odpowiednią opiekę, dobre jedzenie i ciepły dotyk. Lata zaniedbań i nie leczenia psa doprowadziły do obecnego stanu, który już po wdrożonym leczeniu zaczął się poprawiać. Guzy pod pachą i na klatce piersiowej to tłuszczaki, weterynarz nie zalecił ich usunięcia tylko obserwacje. Babinka nie ma dysplazji, tylko zmiany w stawach kolanowych, dostaje leki przeciwzapalne i przeciwbólowe. Ma niedoczynność tarczycy na którą dostaje leki. Na zaburzenia pracy dróg moczowych spowodowanych tworzeniem się kryształków struwitowych, dostaje odpowiednia karmę.

Mieszka w domu tymczasowym z cudowną rodziną, dwoma suniami i kotami. To bardzo grzeczna i zrównoważona sunia. Otwarta i pogodna. Cieszy ją możliwość bycia przy człowieku. Sama domaga się głasków i zainteresowania. Jest przyjacielska i bezproblemowa. Okazuje miłość całą sobą. Dogaduje się z innymi psami i kotami. Nie ma w niej cienia agresji, jest uległa w stosunku do innych zwierząt. Ładnie chodzi na smyczy i bardzo pilnuje się człowieka na spacerach. Zna podstawowe komendy. Szukamy powolutku nowego domku dla tego wyjątkowego czekoladowego cudnego stworzenia. Szukamy domku, gdzie sunia będzie rozpieszczana, gdzie będzie mieć poczucie bycia pełnoprawnym członkiem rodziny, gdzie dom będzie się jej kojarzyć z ciepłem, dobrym jedzeniem, opieką i miłością. Szukamy dla niej domu, gdzie opiekunowie pokażą jej jak może żyć w rodzinie szczęśliwy pies. Sunia jest zaszczepiona i zachipowana. Przebywa w miejscowości Gietrzwałd, woj. warminsko-mazurskie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Balbinka, labradorka do adopcji Balbinka, labradorka do adopcji Balbinka, labradorka do adopcji Balbinka, labradorka do adopcji Balbinka, labradorka do adopcjiBalbinka, labradorka do adopcjiBalbinka, labradorka do adopcji Balbinka, labradorka do adopcji

8 thoughts on “Balbinka, ok. 6-letnia piękna labradorka szuka prawdziwego domu – nieaktualne”

  1. Brakuje słów, żeby okreslić poprzedniego włąscieciela. W głowie się nie mieści żeby tak porzucać najwierniejszego przyjaciela. Ale teraz juz będzie tylko dobrze. Na pewne znajdzie się rodzina która obdarzy tak cudowną sunię miłościa bez końca.

  2. Wielkie dzięki dla człowieków. Balbinko oby na Twoim pyszczku zagościł znowu labradorkowy uśmiech i wróciła wiara w ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *