Luna, 6-miesięczna śliczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Luna, labradorka do adopcji

Właściciel znalazł dom w rodzinie. Szukamy dla suni domku takiego do końca świata i o jeden dzień dłużej.

Luna – jest śliczną żywiołową i towarzyską sunią. Bardzo ciekawska i zainteresowana otaczającym ją światem. Jak na labradorowego szczeniaka jest pełna energii. To pogodna labcia, lubiąca kontakt z człowiekiem. Zna podstawowe komendy. Na spacerach zachowuje się dość poprawnie i można nad nią zapanować. Ale to jeszcze dzieciak, więc nie należy oczekiwać cudów i trzeba być gotowym na szczenięcą żywiołowość. Ogrom zapachów i bodźców potrafi ją na spacerze całkowicie pochłonąć i wtedy potrafi ciągnąć. Luna zachowuje czystość, sygnalizuje potrzebę wyjścia. Uwielbia zabawy z innym psami, jest nastawiona na gonitwy z nimi i zabawę, bardzo lubi aportować. Spokojnie jeździ w samochodzie. Jest pełna energii ale potrafi też się wyciszyć i spokojnie czekać na zadania. Luna jest mądra, więc przy świadomym i konsekwentnym człowieku będzie na pewno kontynuować naukę dobrych manier. Sunia idealnie wpasuje się w aktywny dom.

Szukamy dla Lunki ciepłego domu nastawionego na dalszą pracę z psem. Szukamy dla suni domku z nieskończonymi pokładami miłości, miejscem u boku człowieka i na jego kanapie, domku, takiego do końca świata i o jeden dzień dłużej.
Lunka ma książeczkę zdrowia, jest zachipowana. Przebywa niedaleko Piaseczna, woj. mazowieckie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji

8 thoughts on “Luna, 6-miesięczna śliczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Witam, jestem zainteresowana adopcją Luny. Razem z mężem chcemy dać jej miłość, ciepły dom, codzienny wybieg, długie spacery i zwariowane kąpiele ale przede wszystkim (brak kojca i budy)! Dodam jeszcze że w domku mamy już 4-miesięczną Beze- też labka 🙂 myślę, że świetnie wychowywały by się razem, byłyby super siostrami i towarzyszkami do końca świata i jeden dzień dłużej ❤️

    1. Pani Oliwio, jesli nie uda sie tutaj z pieskiem to proszę sie odezwać do mnie 693554024. Mam labradorke ktora szuka domku stałego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *