Logan, 3 letni labrador do adopcji – nieaktualne

Logan, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Dla Logana szukamy fajnych aktywnych ludzi dla których praca z psem będzie przyjemnością a nie obowiązkiem.

Wychowany z dziećmi i kotami. Pogodny, przyjazny i skory do zabaw. Obecnie mieszka w domu tymczasowym z małym pieskiem, o którego się troszczy. Bardzo łatwo przyswaja wiedzę i chętnie się wszystkiego uczy. Uwielbia kontakt z człowiekiem, dotyk i czułość sprawia mu wyraźną przyjemność.

Zna podstawowe komendy. Zachowuje czystość. Jest bardzo żywiołowy i emocjonalny dlatego NIE powinien trafić do domu z małymi dziećmi. Chociaż zrobił ogromne postępy w nauce chodzenia na smyczy to jeśli coś go zainteresuje to nie odpuszcza i ciągnie jak parowóz. Nowy dom musi sobie zdawać sprawę, że trzeba będzie jeszcze z nim pracować. Tak naprawdę im więcej dostaje czułości i uwagi tym lepiej się sprawuje. Taki „Atencjusz” z tego chłopaka.

Dla Logana szukamy fajnych aktywnych ludzi dla których praca z psem będzie przyjemnością a nie obowiązkiem. To naprawdę bardzo pojętny psiak, którego trzeba uformować i odpowiednio ukierunkować. Logan jest mądrym i pomysłowym psem, więc warto rozwijać jego wrodzony intelekt.
Szukamy domu, który to doceni i będzie potrafił mądrze wykorzystać jego potencjał.
Logan jest zdrowy. Obecnie przebywa w woj. śląskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Logan, labrador do adopcji Logan, labrador do adopcji Logan, labrador do adopcji Logan, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *