Fiszer, 2-letni piękny, grzeczny labrador do adopcji – nieaktualne

Fiszer, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Biszkoptowy labrador szuka pilnie kochających opiekunów.

Fiszer jest bardzo pogodnym, przyjaznym i ufnym psem. Kocha ludzi i okazuje to na każdym kroku. To bardzo serdeczny, wesoły labrador, ciekawy świata, uwielbia zabawę i ruch. Jest bardzo pokojowo nastawiony do wszystkich, nie przejawia żadnej agresji ani wobec psów ani ludzi. Do kotów nastawiony raczej pokojowo, mieszka obecnie z kotem, który go trochę wychował pod siebie. To bardzo inteligentny pies, otwarty bardzo na naukę – ukończył indywidualny 30 godzinny kurs behawioralny. Pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Pies zostaje sam w domu i pod nieobecność opiekuna nic nie niszczy, nie hałasuje. Lubi wylegiwać się na kanapie. Lubi też jeździć w samochodzie. Ze względu na swoje gabaryty i sporą spontaniczność nie polecany do domu z małymi dziećmi. Powinien raczej zamieszkać z dziećmi w wieku szkolnym. Jako pełnokrwisty labrador kocha przede wszystkim człowieka i jedzenie. Fiszer idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej aktywny tryb spędzania czasu. Pies wniesie w życie człowieka dużo radości i młodzieńczego wigoru. Fiszer to brylant o którego trzeba dbać, którego trzeba kochać, cenić i rozpieszczać. Szukamy dla Fiszera ciepłego, pełnego miłości domu i opiekunów, którym będzie towarzyszyć w codziennym życiu.

Fiszer ma książeczkę zdrowia i wszystkie szczepienia i odrobaczenia, jest też regularnie zabezpieczany przeciwko kleszczom. Od samego początku prowadzony przez klinikę weterynaryjną.

Pies przebywa niedaleko Piaseczna, woj., mazowieckie

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Fiszer, labrador do adopcji Fiszer, labrador do adopcji Fiszer, labrador do adopcji Fiszer, labrador do adopcji Fiszer, labrador do adopcji Fiszer, labrador do adopcji Fiszer, labrador do adopcji

One thought on “Fiszer, 2-letni piękny, grzeczny labrador do adopcji – nieaktualne”

 1. Dobry wieczór
  Bardzo proszę o kontakt , jestem zainteresowana adopcją
  ankietę kilka miesięcy temu wypełniłam
  i mam nadzieję , że do trzech razy sztuka 🙂
  pozdrawiam serdecznie
  jestem gotowa jutro do niego pojechać
  Karolina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *