Fiszer, 2-letni piękny, grzeczny labrador do adopcji – nieaktualne

Fiszer, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Biszkoptowy labrador szuka pilnie kochających opiekunów.

Fiszer jest bardzo pogodnym, przyjaznym i ufnym psem. Kocha ludzi i okazuje to na każdym kroku. To bardzo serdeczny, wesoły labrador, ciekawy świata, uwielbia zabawę i ruch. Jest bardzo pokojowo nastawiony do wszystkich, nie przejawia żadnej agresji ani wobec psów ani ludzi. Do kotów nastawiony raczej pokojowo, mieszka obecnie z kotem, który go trochę wychował pod siebie. To bardzo inteligentny pies, otwarty bardzo na naukę – ukończył indywidualny 30 godzinny kurs behawioralny. Pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Pies zostaje sam w domu i pod nieobecność opiekuna nic nie niszczy, nie hałasuje. Lubi wylegiwać się na kanapie. Lubi też jeździć w samochodzie. Ze względu na swoje gabaryty i sporą spontaniczność nie polecany do domu z małymi dziećmi. Powinien raczej zamieszkać z dziećmi w wieku szkolnym. Jako pełnokrwisty labrador kocha przede wszystkim człowieka i jedzenie. Fiszer idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej aktywny tryb spędzania czasu. Pies wniesie w życie człowieka dużo radości i młodzieńczego wigoru. Fiszer to brylant o którego trzeba dbać, którego trzeba kochać, cenić i rozpieszczać. Szukamy dla Fiszera ciepłego, pełnego miłości domu i opiekunów, którym będzie towarzyszyć w codziennym życiu.

Fiszer ma książeczkę zdrowia i wszystkie szczepienia i odrobaczenia, jest też regularnie zabezpieczany przeciwko kleszczom. Od samego początku prowadzony przez klinikę weterynaryjną.

Pies przebywa niedaleko Piaseczna, woj., mazowieckie

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Fiszer, labrador do adopcji Fiszer, labrador do adopcji Fiszer, labrador do adopcji Fiszer, labrador do adopcji Fiszer, labrador do adopcji Fiszer, labrador do adopcji Fiszer, labrador do adopcji

1 thoughts on “Fiszer, 2-letni piękny, grzeczny labrador do adopcji – nieaktualne”

 1. Dobry wieczór
  Bardzo proszę o kontakt , jestem zainteresowana adopcją
  ankietę kilka miesięcy temu wypełniłam
  i mam nadzieję , że do trzech razy sztuka 🙂
  pozdrawiam serdecznie
  jestem gotowa jutro do niego pojechać
  Karolina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *