LUNA – 5 letnia urocza labradorka do pilnej adopcji – nieaktualne

Luna, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Jej wesoła natura i moc młodzieńczej żywiołowości będą na pewno cudownym zastrzykiem energii dla całej rodzinki. Kto ją pokocha?

Luna jest bardzo przyjazną łagodną labradorką. Wesoła , rezolutna, żywiołowa, kocha spacery, zabawy, aportowanie. Dogaduje się z kotami, do psów ma stosunek wybiórczy, szczeka na napotkane na spacerach psy ale raczej z chęci zapoznania i wspólnej zabawy. Kocha człowieka, szuka jego bliskości, przytulenia się, głasków, miziania, pokazuje, jak ważna jest dla niej więź z nim. Ale ona chce być też ważna dla niego i to on, człowiek, jest przede wszystkim całym jej światem. Na smyczy chodzi w miarę poprawnie ale nauka, jak to u labradora, zawsze musi być doskonalona.

Chętnie zamieszka z dziećmi, ale ze względu na duża żywiołowość, powinny to być dzieci w wieku szkolnym. Zostając kilka godzin sama w domu pod nieobecność opiekuna, nie niszczy, nie awanturuje się.

Szukamy dla Luny troskliwych opiekunów, którzy zapewnią jej sporą dawkę aktywności, ciepła i miłości. Jej wesoła natura i moc młodzieńczej żywiołowości będą na pewno cudownym zastrzykiem energii dla całej rodzinki. Luna jest zdrowa, ma książeczkę zdrowia. Przebywa w Zielonej Górze.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji

2 thoughts on “LUNA – 5 letnia urocza labradorka do pilnej adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *