Monty, ok. 2-letni pies w typie labradora szuka nowego domku – nieaktualne

Monty do adopcji

Wyadoptowany. Pełen uroku i młodzieńczego wigoru piesek do pokochania ❤️.

Przedstawiamy naszego nowego podopiecznego ok. 2-letniego psa w typie labradora, który otrzymał od nas imię Monty. Labek błąkał się od dłuższego czasu z urwanym sznurem na szyi po wsiach koło Zwolenia w woj. mazowieckim. Dzięki Stowarzyszeniu Pies z Kotem w Zwoleniu udało się zabezpieczyć psa i umieścić go w naszym domu tymczasowym. Andrzeju D. – jesteś niezawodny, zawsze pomocny, dziękujemy, że pojechałeś po psa i zabrałeś do siebie.

Monty do adopcjiMonty do adopcji

Monty jest niezwykle przyjazny, bez agresji do innych psów. Poprawnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Z obserwacji wynika, że pies mieszkał prawdopodobnie już wcześniej w domu, zna fotel i tapczan. Zachowuje czystość, w nocy grzecznie śpi. Lubi jazdę samochodem, ale jeszcze musi nauczyć się grzecznie jeździć, ale to tylko kwestia czasu. Jest bardzo wychudzony, ma powierzchowne rany na pyszczku niewiadomego pochodzenia, ale nie jest to nic groźnego. Monty jest po wstępnych oględzinach weterynarza. Na szczęście jest zdrowy, dostaje wg zaleceń weterynarza zwiększone porcje dobrej karmy i witaminy. Jest już zachipowany, odrobaczony, zabezpieczony przeciwko pchłom i kleszczom, w przyszłym tygodniu szczepienia. Został wykąpany i może się już zaprezentować w o wiele lepszej krasie. Jest pełen uroku i młodzieńczego wigoru. Monty przebywa obecnie w Warszawie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Monty do adopcji Monty do adopcji Monty do adopcji

2 thoughts on “Monty, ok. 2-letni pies w typie labradora szuka nowego domku – nieaktualne”

    1. z naszych obserwacji, Monty jest od kilku dni z dwoma starszymi suniami w domu tymczasowym i dogaduje się bardzo dobrze, . Ale to one rządza w domu i on się podporządkowuje. Z samcami miał okazjonalny kontakt na spacerach i nie było żadnej próby dominacji, chce się po prostu bawić i biegać z innymi psami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *