Marina, 8-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Marina, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Szukamy dla Mariny, świadomego i odpowiedzialnego domu, który otoczy ją miłością i opieką.

Ta młodziutka sunia jest niezwykle pogodnym, wesołym i energicznym labradorem. Kocha człowieka i jest w niego wpatrzona jak w obrazek ❤️. Uwielbia się przytulać i bardzo chętnie współpracuje z opiekunem. Jest niezwykle subtelna, delikatna i wrażliwa ?. Bez problemu dogaduje się z innymi psami. Na koty nie reaguje. Stara się utrzymywać czystość ale to jeszcze dzieciak, więc może być różnie ?.

MARINA jest psem wyjątkowym. Jakiś czas temu stwierdzono u niej wadę wzroku. Sunia niedowidzi. Marina została solidnie skonsultowana u dobrych okulistów. Według lekarzy w wieku ok. 2 lat straci wzrok, może nie będzie to całkowita utrata widzenia, być może będzie rozróżniać pory dnia i kontury, ale trzeba być przygotowanym na wszystko. Sunia będzie traciła wzrok stopniowo co pozwoli jej na porządne przygotowanie do normalnego funkcjonowania. Psy niewidome, żyją zupełnie zwyczajnie, a dla osób postronnych, taka wada często jest niezauważalna.

Marina potrzebuje wsparcia, dlatego szukamy domu z INNYM psem. Najlepiej , starszym, spokojnym i zrównoważonym. Takim, który za jakiś czas będzie dla niej opoką i punktem odniesienia. Będąc sama, sunia jest wrażliwa i niepewna , w towarzystwie innych psów szybko się otwiera i nabiera animuszu. To normalny, radosny i rozrabiający szczeniak, którego wszędzie jest pełno ?. Szukamy dla Mariny, świadomego i odpowiedzialnego domu, który otoczy ją miłością i opieką. Ona potrzebuje stabilizacji i „powtarzalności” to jej na pewno wszystko ułatwi. MARINA przebywa w woj.pomorskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Marina, labradorka do adopcji Marina, labradorka do adopcji Marina, labradorka do adopcji Marina, labradorka do adopcji Marina, labradorka do adopcji

1 thoughts on “Marina, 8-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *