Lucky, ok. 4-letni piękny labrador do adopcji

Lucky, labrador do adopcji

Szukamy dla niego odpowiedzialnej rodziny, znającej potrzeby rasy.

Lucky jest pięknym, dobrze zbudowanym i bardzo zadbanym labradorem. Bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, spragniony towarzystwa człowieka. Zna podstawowe komendy: siad, leżeć, łapa, daj głos. Potrafi ładnie chodzić na smyczy, ubóstwia węszyć, słucha i reaguje na komendy. Potrzebuje dużo aktywności, wybiegania się. Chętnie współpracuje z człowiekiem. Zachowuje czystość, pozostawiony sam nie niszczy, nie hałasuje. Lubi zabawy z piłką i patykami, które przynosi, ale niechętnie oddaje. Typowy Labrador – żebrador, ale nie kradnie jedzenia. Pies ekscytuje się na widok psa i niektóre próbuje zdominować. Nie znamy jego stosunku do kotów. Ze względu na gabaryty i żywiołowość nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.

Nie znamy przeszłości Luckiego, pies przebywa od początku października w dt, jest nadpobudliwy, często nie potrafi poradzić sobie ze swoimi emocjami. Powinien trafić do domu, który będzie potrafił pracować nad jego wycieszeniem i pokonaniem wewnętrznego stresu. Szukamy dla niego odpowiedzialnej rodziny, znającej potrzeby rasy „od podszewki”, gotowych na pracę z psem. Zależy nam, żeby nowy dom, oprócz opieki i miłości, potrafił zapewnić chłopakowi stabilizację. Lucky jest bardzo inteligentnym psem, wystarczy odpowiednio ukierunkować jego żywiołowość i naturalną ciekawość świata. To ciepły, kontaktowy pies, który potrzebuje spokoju i miłości jak powietrza.

Chłopak jest zaszczepiony, wykastrowany. Przebywa na Śląsku

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Lucky, labrador do adopcji Lucky, labrador do adopcji Lucky, labrador do adopcji Lucky, labrador do adopcji Lucky, labrador do adopcji Lucky, labrador do adopcji Lucky, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *