Geira, ok.1,5-letnia śliczna labradorka do adopcji

Geira, labradorka do adopcji

Szukamy dla suni domku z nieskończonymi pokładami miłości, z miejscem u boku człowieka i koniecznie na jego kanapie.

Geira jest uroczą labką o ogromnych ciemnych oczkach i ślicznym czarnym nosku. To bezproblemowa młoda dama, niezwykle żywiołowa, inteligentna, pozytywnie nastawiona do całego otaczającego ją świata. Obecnie mieszka z dwoma starszymi suniami, bacznie je obserwuje i powiela ich zachowanie. Uwielbia się bawić, biegać za patykami, każdy inny psiak spotkany na spacerze to przyjaciel. Zachęca do wspólnych zabaw, ma ogromną potrzebę wybiegania się. Stosunek do kotów nieznany.

Geira „ zaraża” wprost uśmiechem. Będąc u boku człowieka lub psa jest po prostu szczęśliwa. Na opiekuna w domu tymczasowym patrzy jak w obrazek. Nauczyła się przez krótki czas co to jest piłka i jak fajne jest przeciąganie pluszaków.

Dobrze by było, gdyby Geira zamieszkała w nowym domu w towarzystwie innego psa, ale i bez niego jest grzeczna. Zachowuje czystość, lubi jazdę samochodem. Potrzebuje aktywnych opiekunów, zakochanych w tej rasie. Geira to taka młodziutka labowa pieszczocha rozdająca mokre całusy na lewo i prawo. Typowy labrador – żebrador. Ze względu na żywiołowość nie polecana do domu z małymi dziećmi. Jedyną w sumie wadą w jej zachowaniu jest niestety słaba umiejętność chodzenia na smyczy. Geirę przyciąga ogrom zapachów otaczających ją na spacerze. Także przyszłego opiekuna czeka sporo pracy podczas spacerów. Poświęcenie jej czasu na dalsza naukę zrobi z niej prawdziwą rasową labową arystokratkę. Szukamy dla suni domku z nieskończonymi pokładami miłości, z miejscem u boku człowieka i koniecznie na jego kanapie, domku, takiego do końca świata i o jeden dzień dłużej.

Geira jest zaczipowana, odrobaczona. Przebywa obecnie w dt w Warszawie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Geira, labradorka do adopcji Geira, labradorka do adopcji Geira, labradorka do adopcji Geira, labradorka do adopcji Geira, labradorka do adopcji Geira, labradorka do adopcji Geira, labradorka do adopcji Geira, labradorka do adopcji

4 thoughts on “Geira, ok.1,5-letnia śliczna labradorka do adopcji”

  1. O matko, jaka cudna ! gdybym miała domek z ogródkiem to na pewno wzięłabym do kompletu moich dwóch biszkoptowych suń. I mielibyśmy „czi psy” 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *