Lucky, 12-letni labrador. Kiedyś piękna, biszkoptowa kulka – dziś staruszek, o którym zapomniano

Lucky, labrador do adopcji

Żył w melinie pełnej śmieci, traktowany jak śmieć…

W jednym pokoju na górze niepotrzebnych rzeczy, traktowany jak rzecz. Bez dostępu do wody, karmiony nieregularnie z nieleczonymi problemami skórnymi.

Kiedyś piękna, biszkoptowa kulka – dziś staruszek, o którym zapomniano. Został odebrany interwencyjnie i otrzymał imię Lucky – na szczęście. Mamy nadzieję, że będzie dla niego prognozą lepszych dni na stare, psie lata. Mimo wieku potrafi okazać szczerą radość w obecności człowieka. Jego sędziwy wiek pozwolił mu zachować ponadprzeciętną urodę. Można powiedzieć, że pięknie się starzeje. I można by rzec, że z godnością, gdyby ta godność przez człowieka nie została mu odebrana.

Lucky ma około 12 lat, pozytywny stosunek do innych psów, wykazuje mimo wieku żywiołowość i radość z obcowania z człowiekiem. Jeśli nie możesz go adoptować, prześlij ciepło myślami – niech rozbłyśnie marzeniami o domu spokojnym, wyśnionym, domu cierpliwym, takim wymarzonym. Wspólnie połóżmy kres poniewierce, znajdźmy wspólnie to jedno serce. Serce, które może jak Lucky cierpi w skrytości , a połączenie dwóch tych serc sprosta jego samotności.
OTOZ „Animals” Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim,
ul. Hermanowska 48
tel. biuro adopcyjne: 58 560 99 31
pn-pt. 11.00 – 18.00
sb-nd. 11.00 – 16.00
www.schroniskostarogard.pl
schroniskostarogard@otoz.pl

Żródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Lucky, labrador do adopcji Lucky, labrador do adopcji Lucky, labrador do adopcji

1 thoughts on “Lucky, 12-letni labrador. Kiedyś piękna, biszkoptowa kulka – dziś staruszek, o którym zapomniano”

  1. Trzymaj się kochamy piesku,całuje cię w nosek .szkoda że jesteśmy tak daleko.zycze ci z całego serca nowego ,pełnego miłości domku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *