Boska FLORKA szuka najlepszego domu – nieaktualne

Florka do adopcji

Wyadoptowana. Czy ma szansę na dom?

❤ FLORKA ❤ To sunia wielozadaniowa, czyli wszystko w jednym psie ? Jest pogodna, radosna, aktywna, kocha spacery, będzie wierną towarzyszką wędrówek, a z drugiej strony, jest szalenie czuła i wykorzysta każdą okazję, żeby się przytulić, pomiziać i okazać miłość człowiekowi. Flora to sunieczka wyciągnięta z ciężkiego schronu, w wieku około 5/6 lat. Dużo się nacierpiała … ale jest radosna i totalnie zapatrzona w człowieka. Jest sunią w typie labradora kompaktowego ? troszkę niższa, sięga do kolana. Pięknie chodzi na smyczy, chętnie się uczy, jest przytulaśna, ale potrafi też być energiczna – nie jest to typ „ciepłej kluchy” ? jest bardzo skoczna, więc przyszły dom musi być dobrze / wysoko ogrodzony. Lubi ogród, ale odnajdzie się także doskonale w mieszkaniu, pod warunkiem, że będzie miała zapewnioną możliwość długich spacerków i innych psich aktywności. Nie niszczy, zachowuje czystość w domu, szczeniakowe wygłupy ma już za sobą, chociaż dostaje czasem głupaweczki zabawowej. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczana na bieżąco, ufryzowana ? Florka przeszłą operację listwy mlecznej, po badaniach histopatologicznych okazało się, że to nowotwór – miejmy nadzieję, że zawczasu wycięty, ale sunię trzeba monitorować – wykonywać kontrolne badania krwi. W nowym domku zalecane badania kontrolne 1 raz w roku. Jest wspaniałą sunią, wesołą, radosną, chętnie się bawi, a najchętniej wtula w człowieka ❤ Florcia świetnie dogaduje się z innymi psiakami, chociaż w kaszę sobie nie da dmuchać ? Czy ma szansę na dom ???

Obowiązuje pełna procedura adopcyjna: rozmowa telefoniczna – ankieta – wizyta przedadopcyjna – spotkanie / przyjazd po Tofisię – miły, stały kontakt – wizyta poadopcyjna.
Kontakt w sprawie adopcji: 669 416 361
Foto: Dorota Balewicz

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Florka do adopcji Florka do adopcji Florka do adopcji Florka do adopcji Florka do adopcji Florka do adopcji Florka do adopcji Florka do adopcji

1 thoughts on “Boska FLORKA szuka najlepszego domu – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *