Boska FLORKA szuka najlepszego domu – nieaktualne

Florka do adopcji

Wyadoptowana. Czy ma szansę na dom?

❤ FLORKA ❤ To sunia wielozadaniowa, czyli wszystko w jednym psie ? Jest pogodna, radosna, aktywna, kocha spacery, będzie wierną towarzyszką wędrówek, a z drugiej strony, jest szalenie czuła i wykorzysta każdą okazję, żeby się przytulić, pomiziać i okazać miłość człowiekowi. Flora to sunieczka wyciągnięta z ciężkiego schronu, w wieku około 5/6 lat. Dużo się nacierpiała … ale jest radosna i totalnie zapatrzona w człowieka. Jest sunią w typie labradora kompaktowego ? troszkę niższa, sięga do kolana. Pięknie chodzi na smyczy, chętnie się uczy, jest przytulaśna, ale potrafi też być energiczna – nie jest to typ „ciepłej kluchy” ? jest bardzo skoczna, więc przyszły dom musi być dobrze / wysoko ogrodzony. Lubi ogród, ale odnajdzie się także doskonale w mieszkaniu, pod warunkiem, że będzie miała zapewnioną możliwość długich spacerków i innych psich aktywności. Nie niszczy, zachowuje czystość w domu, szczeniakowe wygłupy ma już za sobą, chociaż dostaje czasem głupaweczki zabawowej. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczana na bieżąco, ufryzowana ? Florka przeszłą operację listwy mlecznej, po badaniach histopatologicznych okazało się, że to nowotwór – miejmy nadzieję, że zawczasu wycięty, ale sunię trzeba monitorować – wykonywać kontrolne badania krwi. W nowym domku zalecane badania kontrolne 1 raz w roku. Jest wspaniałą sunią, wesołą, radosną, chętnie się bawi, a najchętniej wtula w człowieka ❤ Florcia świetnie dogaduje się z innymi psiakami, chociaż w kaszę sobie nie da dmuchać ? Czy ma szansę na dom ???

Obowiązuje pełna procedura adopcyjna: rozmowa telefoniczna – ankieta – wizyta przedadopcyjna – spotkanie / przyjazd po Tofisię – miły, stały kontakt – wizyta poadopcyjna.
Kontakt w sprawie adopcji: 669 416 361
Foto: Dorota Balewicz

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Florka do adopcji Florka do adopcji Florka do adopcji Florka do adopcji Florka do adopcji Florka do adopcji Florka do adopcji Florka do adopcji

One thought on “Boska FLORKA szuka najlepszego domu – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *