Daisy – roczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Daisy, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Szukamy dla Daisy domu pełnego miłości ❤️.

Daisy jest śliczną czekoladową labradorką o pełnym łagodności, sarnim spojrzeniu. To bardzo przyjazna i żywiołowa dziewczyna. Energia ją wprost rozpiera. uwielbia aktywnie spędzać czas: lubi bieganie, wszelkie zabawy, najchętniej z piłeczką. Kocha człowieka, potrzebuje na co dzień więzi z nim, chce mu zawsze towarzyszyć. Niestety ciągnie na smyczy. Uwielbia węszyć a ogrom zapachów i bodźców potrafi ją całkowicie pochłonąć i wówczas zapomina o wyuczonych już zasadach. Nie lubi zostawać sama w domu, jest przyzwyczajona do obecności kogoś. Zachowuje czystość, sygnalizuje potrzebę wyjścia. Uwielbia zabawy z innymi psami. Jest psem uległym, nie dominuje w zabawach. Nie mieszkała z kotem, nie wiemy więc jak się zachowa wobec niego. Ze względu na dość dużą posturę i ogromną żywiołowość nie polecana do domu z małymi dziećmi. Jest zdrowa, bardzo zadbana, waży obecnie ok. 35 kg.

Szukamy dla Daisy pełnego miłości i bezpieczeństwa domu. Liczymy na aktywnych opiekunów, którzy zapewnią tej żywiołowej suni odpowiednią dawkę ruchu i koniecznie miejsce przy swoim boku na kanapie. Drugi pies w nowym domu mile widziany. Szukamy dla niej nastawionych na pracę i odpowiedzialnych ludzi, zdających sobie sprawę jak wygląda codzienność z młodzieńczym, żywiołowym labradorem.

Daisy ma książeczkę zdrowia, aktualne szczepienia, jest zachipowana. Przebywa w Szczecinie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Daisy, labradorka do adopcji Daisy, labradorka do adopcji Daisy, labradorka do adopcji Daisy, labradorka do adopcji Daisy, labradorka do adopcji Daisy, labradorka do adopcji Daisy, labradorka do adopcji Daisy, labradorka do adopcji

6 thoughts on “Daisy – roczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *