LILA, 8-letnia cudowna labradorka do adopcji ❤️ – nieaktualne

Lila, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Kochany człowieku🥰 Nie mogę Ci wiele obiecać ale przyrzeknę, że pokocham Cię całym swoim psim serduszkiem i nie opuszczę aż do śmierci.❤️

Codziennie będę szukać Twojego zapachu a Twój głos będzie dla mnie drogowskazem. Pewnie to chciałaby powiedzieć Lila gdyby tylko mogła😊. To spokojna i ufna panienka. Jest grzeczna i mocno nastawiona na człowieka. Bardzo lgnie do ludzi i jest wdzięczna za każdy ciepły gest. Dogaduje się z psami ale NIE LUBI suk, więc na pewno nie może trafić do domu z inną psią damą. Lila świetnie odnajdzie się w spokojnym domu. Sunia nie potrzebuje dużej aktywności, wielogodzinnych spacerów czy wyszukanych zabaw. Wystarczy jej spokojny spacer albo dom z ogródkiem. Nie jest psem, który się nudzi i szuka sobie zajęć. Nic nie niszczy, nie kopie dołków i nie gryzie zabawek.

Lila potrzebuje dobrego CZŁOWIEKA i to jej w zupełności wystarczy. Ciepły dom, kochająca rodzina i pieszczotliwy dotyk. Tylko tyle brakuje jej do szczęścia. Może gdzieś jest jakaś fajna rodzina, która pozwoli Lilce na spokojne i beztroskie życie, a ona w zamian odda to co ma najcenniejsze, czyli swoje psie serduszko. Sunia jest zdrowa. Obecnie przebywa w woj. podkarpackim. Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Lila, labradorka do adopcji Lila, labradorka do adopcji Lila, labradorka do adopcji Lila, labradorka do adopcji

4 thoughts on “LILA, 8-letnia cudowna labradorka do adopcji ❤️ – nieaktualne”

  1. Bardzo chętnie przytulę do siebie i serca tą cudowną LILE,razem z moim smutaskiem BODZIEM, ponieważ kocham te psy nad życie i mam je nieprzerwanie od 30 lat ❤️

  2. Super ! Nie ocalisz całego świata, ale dając jednemu psu dom, uratujesz mu świat ! (Jakoś tak to powiedziała dr Dorota Sumińska )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *