Boczek – najszczęśliwszy labrador

Labrador Boczek

Norbi i Boczek.

Witam Was ❤

To ja Boczek – labrador z nadwagą, który 16 grudnia 2017 znalazł wspaniały dom pod Poznaniem. Nie wiem czy jeszcze mnie pamiętacie ale chciałem abyście opisali, że są ludzie na tym świecie dobrzy, kochani (nie pisze tu o tych którzy nas porzucają). Mówię o tych, którzy dają nam nowe wspaniałe życie. Jestem teraz najszczęśliwszym psiakiem na świecie. Choć wiem, że są ze mną problemy to staram się być najukochańszym Boczusiem, bo tak teraz mnie nazywają w moim kochanym domku.

Jest mi smutno po wiadomości co przydarzyło się w Czekadełku z którego mnie zabrali (Powódź).

Chce całemu światu pokazać moje życie i mojego młodszego brata, który daje mi w kość. Mam teraz wszystko co może mieć porzucony psiak – mam miłość, pieszczoty i to co labki uwielbiają drapanie po brzuszku. Kocham moja nowa rodzinę. Minęło już trochę czasu a ja wciąż jestem ukochanym Boczusiem.
Pisze do was abyście wiedzieli, że jestem i pamiętam o was. Pozdrawiam, dziękuję że pomogliście mi znaleźć taki domek

Was Boczuś

A my gratulujemy właścicielom sukcesu w przywróceniu Boczusiowi właściwej kondycji – schudł z pięćdziesięciu do trzydziestu ośmiu kilogramów.

Poprzedni wpis: Boczek, pies w typie labradora do adopcji – nieaktualne

Labrador Boczek Labrador Boczek Labrador Boczek Labrador Boczek Labrador BoczekLabrador Boczek

7 thoughts on “Boczek – najszczęśliwszy labrador”

  1. Boczusiu, trzymaj wagę, to bardzo ważne dla Twojego zdrowia, twoich stawów. Przysmaczki z umiarem. Pozdrawiam

    1. Trzymamy wagę jak tylko możemy pracujemy nad tym żeby to tak utrzymywać spacery po 6 godzin dziennie. Każdy weekend razem teraz jak jest tak ciepło to przede wszystkim woda a Boczek uwielbia morze staramy się często z nimi wyjeżdżać

  2. Niestety tego nie wiemy jak bo braliśmy byliśmy przerażeni ale udało się jesteśmy z niego bardzo dumni a jego miłość jest nie do opisania.

  3. Trzymamy wagę jak tylko możemy pracujemy nad tym żeby to tak utrzymywać spacery po 6 godzin dziennie. Każdy weekend razem teraz jak jest tak ciepło to przede wszystkim woda a Boczek uwielbia morze staramy się często z nimi wyjeżdżać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *