LEX – przepiękny, niespełna 3 letnim labrador do adopcji – nieaktualne

Lex, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Wesoły i bardzo energiczny chłopak.

Lex jest bardzo towarzyskim psem, lubi jak się dużo wokół niego dzieje. Na spacerach dobrze reaguje na inne psy, szybko zaprzyjaźnia się z nimi, bo uwielbia wszelkie zabawy, gonitwy. Do kotów nie jest łaskawie ustosunkowany, goni je. Jest labkiem wymagającym dużo uwagi i czasu. Zna podstawowe komendy. Lubi aportować piłki i patyki, uwielbia wodę i pływanie. Na smyczy trochę ciągnie.

Obecnie przebywa z sunią rezydentka w DT, z którą na początku pobytu w DT nieźle się dogadywał, ale z ten układ między nimi zmienił się, bo Lex jest zazdrosny o względy opiekunów i zaborczo reaguje na okazywaną drugiemu psu uwagę, głaski czy przytulanki.

Dlatego szukamy dla Lexa domu bez drugiego psa, bez kota i małych dzieci, bo Lex lubi być (a był chyba u pierwszych opiekunów psem niechcianym i źle traktowanym) tym ważnym, docenianym członkiem rodziny, chce w końcu zaufać człowiekowi i być z nim i dla niego.

Umie zdobywać człowiecze serca, jest typowym labradorem żebradorem.
Lexowi trzeba zapewnić dużą dawkę atrakcji, spacerów, biegania, aportowania, mentalnych zadań, bo to bardzo inteligentny pies.
Lex jest zaszczepiony, odrobaczony i ma aktualną książeczkę zdrowia. Przebywa w woj, małopolskim, niedaleko Krakowa.

Były przymiarki aby Lex został w domu tymczasowym na stałe, jednak konflikt z rezydentką na to nie pozwolił.

Poprzedni wpis:
LEXUS dla przyjaciół LEX – wieści z domu tymczasowego
Lexus, młody, żywiołowy labrador szuka nowego domu

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta),
✉ adopcje@labradory.org

Lex, labrador do adopcji Lex, labrador do adopcji Lex, labrador do adopcjiLex, labrador do adopcji Lex, labrador do adopcji Lex, labrador do adopcji Lex, labrador do adopcjiLex, labrador do adopcji Lex, labrador do adopcji Lex, labrador do adopcjiLex, labrador do adopcjiLex, labrador do adopcji Lex, labrador do adopcji Lex, labrador do adopcji

4 thoughts on “LEX – przepiękny, niespełna 3 letnim labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *