Lexus, młody, żywiołowy labrador szuka nowego domu

Lexus, labrador

Piękny czekolad.

LEXUS, dla przyjaciół LEX. Jest 3 letnim wesołym i energicznym labkiem. Uwielbia zabawę i towarzystwo – im więcej się dzieje, tym lepiej dla Lexa. Wychowywany z dziećmi. Szybko zaprzyjaźnia się z innymi psami., bo uwielbia wszelkie z nimi zabawy. Do kotów nie jest łaskawie ustosunkowany goni je.

Lexus, jak to każdy młody labiszon, lubi psocić i jeśli mu się na to pozwoli potrafi się bardzo rozkręcić. Jednak pewna doza konsekwencji w wychowaniu i zapewnienie psu odpowiedniej dawki atrakcji: spacerów, wybiegania się, węszenia, zadań mentalnych zniechęci go do psocenia. Nauka chodzenia na smyczy musi też być kontynuowana i doskonalona.

Lex jest zaszczepiony, odrobaczony i ma aktualną książeczkę zdrowia.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta),
✉ adopcje@labradory.org

Lexus, labrador Lexus, labrador Lexus, labrador Lexus, labrador

3 thoughts on “Lexus, młody, żywiołowy labrador szuka nowego domu”

  1. Bardzo ale to bardzo szanuję ludzi którzy przygarniają zwierzęta do siebie dając im miłość i DOM . Będzie Pan miał w tym piesku wspaniałego przyjaciela , wyjdy to na zdrowie pieskowi i Panu Panie Przemku !!!

  2. Jestem emerytką i bardzo szukam przyjaciela do długich spacerów. Szukam labladora z tego względu źe znam doskonale tą rasę.Porzedni miał 11 lat i w ubiegłym roku 19 sierpnia odszedł a tęsknota za nim wciąź nie maleje. Lexus byłby dla mnie lekarstwem po stracie HJUGA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *