Demonek, piękny, straszy labrador do adopcji

Demon, labrador do adopcji

Województwo pomorskie.

Demon to czekoladowy labrador w wieku 9 lat, którego wiek został określony na podstawie rodowodu, który posiada. Imię jak i wiek w ogóle nie pasują do charakteru i stanu psa. To wspaniały pies, który przede wszystkim potrzebuje kogoś, kto go pokocha i da mu poczucie przynależności. Lubi długie spacery, wspólne zabawy i wygłupy. Łagodny wobec dzieci i innych psów.

9 lat? To żadna przeszkoda dla Demona, jego energia i stan fizyczny nie wskazują, że to piesek w tym wieku, gdyż Demonek to taki mały cielaczek pełen miłości. On kocha być między ludźmi, dlatego szukamy mu nowego domu. Niestety właściciel wyjeżdża często do pracy za granicę, a przez ten czas pies zostaje ze starszą osobą, która nie potrafi go upilnować, więc psiak rusza w miasto, między ludzi. Zawsze z tych wędrówek wraca do domu, ale najpierw musi się poprzymilać do ludzi.

Psiak uwielbia wodę, zima czy lato musi się trochę popluskać. Chcielibyśmy bardzo znaleźć mu nowy dom, gdzie będzie tym wyjątkowym i kochanym zwierzakiem, gdzie zawsze będzie mógł liczyć na miłość i uwagę.

Demon jest po kastracji, wszelkich szczepieniach i zabiegach weterynaryjnych.

Przebywa w Miastku woj.pomorskim pod opieką tymczasowych właścicieli.

Tel w sprawie adopcji: 518 739 902
MS „Bezdomny Kundelek”

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Demon, labrador do adopcji

4 thoughts on “Demonek, piękny, straszy labrador do adopcji”

        1. Ogłoszenie grzecznościowe proszę się kontaktować ☎️Tel w sprawie adopcji ☎️:
          – 518 739 902 MS „Bezdomny Kundelek”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *