Levis 9-letni spokojny spacerowicz i wielbiciel pływania szuka nowego domku

Levis do adopcji

Szukamy dla Levisa ciepłego i spokojnego domku, a nowy opiekun szybko przekona się o ogromie pozytywów, jakie wnosi sobą ten labek.

Levis jest pięknym, bardzo dobrze zbudowanym labradorem. Labek zostal przez obecnego opiekuna adoptowany z małopolskiego schroniska 4 lata temu lecz przez różne zawirowania rodzinne zmuszony jest znów szukać nowego domku.

Levis jest spokojnym, zrównoważonym psem, bardzo spragnionym człowieka i jego bliskości. Jest dojrzałym labradorem ładnie chodzącym na smyczy – będzie idealnym towarzyszem spacerów dla spokojnych opiekunów. Generalnie jest zdrowy,  ma jednak lekki problem z lewą przednią łapką. Jest to pozostałość po złamaniu, które niestety źle się zrosło. Zresztą ta łapka nie przeszkadza mu w ogóle w codziennym funkcjonowaniu. Ze względu na wiek piesek wymaga odpowiedniej suplementacji i dobrego odżywienia. Żywiołem nr 1 dla Levisa jest woda, kocha pływać i moczyć futerko. W stosunku do psów jest ok, jest spragniony ich towarzystwa, ale na zaczepki innych agresorów reaguje szczekaniem. Koty na zewnątrz goni.

Szukamy dla Levisa ciepłego i spokojnego domku, a nowy opiekun szybko przekona się o ogromie pozytywów, jakie wnosi sobą ten labek.

Levis ma książeczkę zdrowia i aktualne szczepienia, jest wykastrowany. Przebywa w Nowym Targu, woj. małopolskie.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Levis do adopcji Levis do adopcji Levis do adopcji Levis do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *