ALIK za tęczowym mostem

Alik, labrador do adopcji

Otrzymaliśmy smutną wiadomość…

„Wczoraj wieczorem po walce i pobycie w klinice musieliśmy pożegnać Luckyego i pozwolić mu odejść na druga stronę… pozostał ból, smutek i pustka. Dziękujemy za Niego… był wyjątkowy…”


ALIK jest z racji metryki seniorem labradorem, ale zachowuje się jak młodzieniaszek. Jest pełen wigoru, witalności, labradorowej operatywności, bardzo łasy na wszelkie miziania, głaski. Pies ma ogromna potrzebę bycia z człowiekiem, podąża za nim krok w krok, jakby bał się jego ponownej utraty i zabrania znów do schroniska. Jest grzeczny, ułożony, pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Może przebywać z dziećmi.

Szukamy dla Alika bardzo pilnie pełnego ciepła Domu Tymczasowego lub Stałego, najlepiej z ogródkiem i obecnością człowieka przynajmniej w początkowym okresie pobytu psa w nowym domu. Pies został zabrany z bardzo nieciekawego schroniska na Podkarpaciu i bardzo źle zniósł pobyt w nim. Alik jest zaszczepiony, odrobaczony, ma książeczkę zdrowia.

Alik, labrador do adopcji Alik, labrador do adopcji Alik, labrador do adopcji Alik, labrador do adopcji Alik, labrador do adopcji Alik, labrador do adopcji Alik, labrador do adopcji Alik, labrador do adopcji Alik, labrador do adopcji

5 thoughts on “ALIK za tęczowym mostem”

  1. Dzień dobry,
    Przesłaliśmy właśnie formularz adopcyjny i trzymamy mocno kciuki!
    Pozdrawiam, Michał M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *