Bilbo, niespełna dwuletni mix labradora do adopcji

Bilbo, mix labradora do adopcji

Fundacja poMOC dla zwierząt. Pies szuka domu.

BILBO
MIESZANIEC LABRADORA
WYKASTROWANY
WIEK: 12/2021
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
WAGA: 17 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT

Bilbo trafił do schroniska z ulicy. Z charakteru bardzo przypomina labradora. Jest łagodny, wesoły i energiczny. Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest ufny, lubi być blisko ludzi. To prawdziwy pieszczoch, głaskanie i przytulanie sprawia mu ogromną radość. Wymaga jednak opiekuna konsekwentnego, który nie pozwoli sobie wejść na głowę.

Bilbo, jak na mieszańca labradora przystało, sprawdzi się w aktywnym domu. Trzeba zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu. W schronisku uwielbia długie spacery z wolontariuszami. Idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej długie piesze wycieczki lub chodzenie po górach. To bystry psiak, który lubi się uczyć, dlatego oprócz odpowiedniej dawki ruchu należy również zająć jego pomysłową główkę ucząc go np. różnych komend lub sztuczek.

Bilbo ma dobry kontakt z innymi czworonogami. Aktualnie przebywa w boksie w towarzystwie psów. Najlepiej czułby się w domu z suczką swoich rozmiarów. Może być także jedynym pupilem w nowej rodzinie.

Bilbo wydaje się być psem domowym, zna zasady panujące w domu. Zachowuje czystość w pomieszczeniach. W domu powinien być grzeczny. Bez problemu poddaje także się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.

Bilbo to mądry pies o przyjaznym usposobieniu. Powinien trafić do domu, który wykorzysta jego potencjał. Do nowego domu z pewnością wniesie sporą dawkę pozytywnej energii.

Pierwszym krokiem do adopcji jest wypełnienie ankiety adopcyjnej. Ankietę wysyłamy mailem.
Kontakt w sprawie adopcji: 504 725 567.

Ogłoszenie grzecznościowe.

Bilbo, mix labradora do adopcji Bilbo, mix labradora do adopcji Bilbo, mix labradora do adopcji Bilbo, mix labradora do adopcji Bilbo, mix labradora do adopcji Bilbo, mix labradora do adopcji Bilbo, mix labradora do adopcji Bilbo, mix labradora do adopcji

2 thoughts on “Bilbo, niespełna dwuletni mix labradora do adopcji”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *