Leo ok. 2-letni piękny labrador do adopcji – nieaktualne

Leo, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Labek szuka aktywnego i pełnego miłości domu ❤️??.

Leo jest przepięknym, mocno zbudowanym, rosłym labkiem. Jest to młody pies o dużych pokładach energii, ale delikatny, spragniony kontaktu i pieszczot z człowiekiem, on po prostu kocha całym sercem człowieka, ogromnie się cieszy na jego widok ❤️. Labek jest bardzo grzeczny ?, wymaga jednak, jak to młody pies, opiekuna rozumiejącego psie potrzeby i zachowania. Leo doskonale dogaduje się się z innymi psami, lecz dominujących unika. Stosunek do kotów – nieznany. Coraz lepiej chodzi na smyczy, czasami jednak potrafi pociągnąć. Leo to taki duży miś do przytulania mający wiele energii do wspólnego wybiegania. Ze względu na gabaryty i żywiołowość w zabawach nie nadaje się do małych dzieci.

Szukamy dla Leo aktywnych opiekunów i domu z dostępem do terenów zielonych, gdzie będzie miał możliwość spacerowania, poznawania świata i cieszenia się życiem. Leo nie zna życia w mieście, wielkomiejskiego hałasu, dlatego wskazany jest dla niego dom z ogrodem, w którym znalazłby u boku kochanego opiekuna swoje miejsce na ziemi.

Pies jest zaszczepiony i odrobaczony i wykastrowany. Przebywa w woj. łódzkim, niedaleko Łowicza.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Poprzedni wpis:
LEO, ok. 2-letni piękny hebanowy pies w typie labradora szuka stabilizacji i miłości

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Leo, labrador do adopcji Leo, labrador do adopcji Leo, labrador do adopcji Leo, labrador do adopcji Leo, labrador do adopcji

One thought on “Leo ok. 2-letni piękny labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *