Diego 2-letni piękny labrador do adopcji – nieaktualne

Diego, labrador do adopcji

W trakcie procesu adopcyjnego. Powinien trafić do aktywnej rodziny.

Diego jest pięknym czekoladowym labradorem, Bardzo inteligentny, chętnie współpracuje z człowiekiem. Przyjazny, kocha człowieka, przytulenia, głaski. Jak na młodziutkiego labradora przystało jest energiczny i żywiołowy. Ma spore pokłady energii, które chętnie spożytkuje podczas długiego spaceru lub zabawy. Powinien trafić do aktywnej rodziny, która lubi ruch, długie spacery. Diego jest psem ciekawskim, podczas spaceru uwielbia węszyć, wszystko go interesuje. Na smyczy ciągnie, ale jest to oczywiście do wypracowania. Czekolab lubi towarzystwo innych psów, chętnie się z nimi bawi. Może zamieszkać w domu z drugim psem lub suczką. Zero agresji i dominacji.

Obecnie mieszka z kotem i jeszcze małym psem. Diego zna komendy, chodził na szkolenie. Zostaje w domu i spokojnie czeka na opiekuna. ale jak to młody, ciekawski wszystkiego labek, czasami zdarzy się, że ściąga coś z szafek lub blatów. On jest emocjonalny i może w początkowym okresie w nowym domu reagować stresowo, więc aby rozładować jego emocje trzeba mu zostawić jakieś żujki, specjalne kostki lub kong z przysmakami, aby miał się czym zająć. Zachowuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia. Kocha wodę, pływanie, aportowanie. Lubi jeździć w samochodzie, nawet na długie trasy. Jest bardzo kontaktowy i nastawiony na pracę z człowiekiem. Potrafi się skupić, co pozwala na szybkie wypracowanie pozytywnych zachowań. Diego to cudowny pies, który zasługuje na najlepszy na świecie dom, gdzie będzie traktowany jak pełnoprawny członek rodziny.

Szukamy dla niego najchętniej domu z ogrodem, aktywnej i troskliwej rodziny, która będzie miała dla niego czas. Chcemy, żeby trafił do ludzi, dla których będzie wyjątkowy i najważniejszy, którzy otoczą go opieką, miłością i zapewnia mu przy sobie miejsce na kanapie, bo to wielki przytulas. Diego jest zdrowy, ma książeczkę zdrowia i wszystkie szczepienia. Jest uczulony na kurczaka i zboża, Przebywa w woj. pomorskim, pow. wejherowski.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Diego, labrador do adopcji Diego, labrador do adopcji Diego, labrador do adopcji Diego, labrador do adopcji

1 thoughts on “Diego 2-letni piękny labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Skąd tyle tych kochanych labków do adopcji ??? Jeżeli ma się psa to kocha się go mimo wszystko, przynajmniej ja tak mam. Powodzenia piesku w znalezieniu nowej rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *