Biszkopt prosi o dom ❤

Do adopcji

Jego uśmiech świadczy jednak o tym, że jeszcze nie stracił radości życia.

Nawet jeśli by się chciało o nim napisać „słodki biszkopt”, to prawdziwy psi facet, więc nie wypada. Ma około dwóch lat. Na pewno w jego żyłach płynie krew labradora – pewnie jeden z rodziców nim był. Pies łagodny, wesoły i energiczny, choć bywa nostalgicznie zadumany. Jego uśmiech świadczy jednak o tym, że jeszcze nie stracił radości życia. Ma dobry kontakt z opiekunem i bezproblemowo chodzi na smyczy. Nie jest psem dla kanapowców lubiących spędzać czas przed telewizorem. Piesek kastrowany. Chip: 616093900492406. Wydawało się, że za tydzień pojedzie pod Kraków, ale potencjalni właściciele wolą szczeniaczka z hodowli, a rezerwacja została. Jeżeli ktoś weźmie tego pięknego, zrównoważonego psa, w sobotę 13 lipca może on zostać dowieziony w rejon Krakowa, Wieliczki, ewentualnie Górnego Śląska. Możliwe jest też zabranie nowego właściciela do Wojtyszek tego dnia nad ranem, aby na miejscu podpisał adopcyjne dokumenty. Dajmy mu szansę, połowa już się pojawiła, ale potrzebny jest gest dobrej woli jeszcze jednej osoby.

Ogłoszenie grzecznościowe.

Do adopcji Do adopcji

4 thoughts on “Biszkopt prosi o dom ❤”

  1. Czy ogłoszenie jest aktualne? W kwietniu odszedł od nas podobny, kilkunastoletni pies. Możemy po Biszkopta przyjechać – mamy po poprzednim piesku nawet specjalny pokrowiec.
    Mamy doświadczenie w wychowywaniu takiego psa.

    1. Tak, jest aktualne po smutnych doświadczeniach z dwiema chętnymi osobami, z których jedna twierdziła, ze jest już umówiona w Wojtyszkach na odbiór i przysyłała zdjęcia poprzedniego psa (schronisko nie potwierdza), a drugiej się przypomniało, że mama-staruszka się nie zgadza, choć wcześniej pani chciała więcej niż jednego psa. To ode mnie wyszły informacje o psie, którego zarezerwowałam, chcąc mu koniecznie znaleźć dom. Najpierw wydawało się, że jest chętna rodzina, ale tam z kolei ludzie wzięli szczeniaka z hodowli. Bardzo proszę o kontakt ze mną, najlepiej telefon 533 459 644. To ważne, bo muszę wiedzieć, czy szukać dalej.

    2. !!!!Rezerwacja psa dla Pana Piotra na razie do soboty, z możliwością przedłużenia o kilka dni z uwagi na transport.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *