Barni, kawaler do wzięcia – nieaktualne

Barni do adopcji

Wyadoptowany. Województwo śląskie.

MIESZANIEC LABRADORA
WYKASTROWANY
WIEK: 10/2013
WZROST: OK 58 CM
WAGA OK 32 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEGATYWNY – CODZIENNIE PRACUJEMY NAD JEGO ZACHOWANIEM, ABY SPOKOJNIE MIJAŁ PSY NA SPACERACH, JEST POPRAWA. ZNACZNIE LEPIEJ REAGUJE NA SUKI, ALE W DOMU POWINIEN BYĆ JEDYNYM PUPILEM.
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 7 LAT

Barni został przygarnięty przez pewnych ludzi z ogłoszenia typu „oddam psa za darmo”. Nowym domem cieszył się kilka miesięcy. Ludzie idąc do pracy wypuszczali go samego na osiedle, żeby się wybiegał pod ich nieobecność. Tego zachowania nawet nie warto komentować!
Psiak w końcu trafił do schroniska. Barni jest dużym, silnym psem, który jest łagodny w stosunku do ludzi, niestety ma braki w socjalizacji w kontaktach z innymi zwierzętami. Jest psem aktywnym, który wymaga szkolenia i doświadczonego opiekuna. Barni dość mocno ciągnie na smyczy, jednak przy stanowczym przewodniku jest w stanie iść na luźnej smyczy, omijając psy bez reakcji. To jednak wymaga pracy. Trzeba nauczyć go skupiania uwagi na przewodniku. Poza tym jest bardzo miłym, przyjacielskim, bez problemu poddającym się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym psem. Chętnie chodzi na spacery. Zachowuje czystość w pomieszczeniach, raczej nie szczeka pod nieobecność.
Barni będzie wspaniałym psem rodzinnym tylko trzeba troszkę oszlifować jego temperament oraz naprawić błędy popełnione przez poprzednich właścicieli. Jest to pies, który szybko łapie nowe polecenia wiec w miarę szybko powinien załapać nowe narzucone zasady.

Kontakt w sprawie adopcji:
Ania: 509 471 357 / Natalia: 504 725 567

Ogłoszenie grzecznościowe.

Barni do adopcji Barni do adopcji Barni do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *