NERO – 4 letni hebanowy labrador szuka pilnie nowego domku – nieaktualne

Nero, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Mamy nadzieję, że ktoś tego fajnego, serdecznego psa wypatrzy, szczerze pokocha.

NERO jest pieknym, bardzo zadbanym labradorem, typowym przedstawicielem swojej rasy. To pies obdarzony wesołym usposobieniem, jest przyjacielski, zrównoważony i pełen radości życia. Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest ufny, lubi być blisko ludzi. To prawdziwy pieszczoch, głaskanie i przytulanie sprawiają mu ogromną radość. Bardzo entuzjastycznie wita się wyskakując na człowieka. Będzie idealnym przyjacielem dla całej rodziny. Lubi dzieci, jednak ze względu na swoją żywiołowość i gabaryty (waży ok. 40 kg) polecany jest do starszych dzieci.

Nero zdecydowanie sprawdzi się w aktywnym domu. Jak każdy labrador ma sporo siły i ogromne zapotrzebowanie na ruch. Nie zadowoli się krótką przechadzką na smyczy. Codziennie trzeba zapewnić mu sporą dawkę aktywności. Uwielbia długie spacery, idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej długie wycieczki lub chodzenie po lesie, łąkach. Kocha węszenie wiec niestety potrafi ciągnąć na smyczy, idealnie byłoby prowadzić go na lince. Nie znamy stosunku Nero do innych psów. Na zewnątrz raczej kota pogoni, ale w celach zabawowych. Jego właściciel zmarł i obecnie jest pod opieką osoby u której ma do dyspozycji duży ogród, jednakże żadnego psiego towarzystwa. Kocha wodę, to jego żywioł, jeździł też w samochodzie ale nie znamy długości tras. W domu jest grzeczny, zachowuje czystość w pomieszczeniach, nie niszczy. Szukamy dla tego cudnego labradora aktywnego domu, najchętniej z ogrodem. Domu, który zapewni temu młodemu labkowi odpowiednią dawkę ruchu i troskliwą opiekę. Mamy nadzieję, że ktoś tego fajnego, serdecznego psa wypatrzy, szczerze pokocha i Nero szybko znajdzie odpowiedni dom i swoich opiekunów na zawsze. Nero będzie świetnym towarzyszem w życiu każdego kochającego labradory człowieka. Labek ma wszystkie wymagane szczepienia jest odrobaczony, zachipowany i wykastrowany.
Przebywa w Iławie, woj. warmińsko-mazurskie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Nero, labrador do adopcji Nero, labrador do adopcji Nero, labrador do adopcji Nero, labrador do adopcji Nero, labrador do adopcji

1 thoughts on “NERO – 4 letni hebanowy labrador szuka pilnie nowego domku – nieaktualne”

  1. A co to cudo , robi w kojcu ?? Mam nadzieje , ze szybko znajdziesz nowego opiekuna ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🍀🍀🍀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *