Borys (Karmel) – minęło już 6 lat od adopcji

Labrador Borys

Warto adoptować dorosłe psy i zachęcić do podjęcia wyzwania, że dobrocią, zaufaniem i miłością można zmienić psa.

Dzień dobry,
To już w tym roku mija 6 lat jak zaadoptowałam psa Karmela z Waszej fundacji i chciałabym pochwalić się tym super psem, w którym zakochałam się ze wzajemnością. Mam nadzieję, że udostępnicie jakiś post na FB z moim psem aby pokazać innym, że warto adoptować dorosłe psy i zachęcić do podjęcia wyzwania, że dobrocią, zaufaniem i miłością można zmienić psa. Wrzucam kilka zdjęć Karmela ale teraz to Borys ( Borysbiega) bo też bierze udział w biegach razem ze mną.
Kochajmy zwierzęta bo one nas kochają bezwarunkowo 🙂
Pozdrawia
Monika z Borysem i jego siostrą Romą 🙂

Poprzedni wpis:
Karmel, młody labrador do adopcji – nieaktualne

Labrador Borys Labrador Borys Labrador Borys

2 thoughts on “Borys (Karmel) – minęło już 6 lat od adopcji”

  1. Piękny psiak. Gratuluję wytrwałości i cierpliwości przy jego wychowaniu. To się opłaca żeby psiak był szczęśliwy a my razem z nim. My adoptowalismy 3 lata temu przerażoną i chorą półroczną sunię i dopiero od roku nie ma już problemów zdrowotnych i od grudnia nagle, skokowo poprawił się jej nastrój. Wreszcie jest radosną golden-labradorką (no, jeszcze tylko strach przed autobusami został)

  2. Dziękuje za Twoja relacje . Tak załoga labradory .org to doskonała ekipa .,u nas tez już mija 6 rok od adopcji Maxa . Dziękuje i pozdrawiam ??????????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *