COCO, 5 i pół letnia labradorka do adopcji ❤️ – nieaktualne

Coco, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Świetnie odnajdzie się u boku ludzi, którzy będą chcieli z nią po prostu być.

Bardzo ufna i wyjątkowo grzeczna dziewczynka. Nie sprawia kłopotów i nie stwarza problemów. Jest pocieszna, spokojna i zrównoważona. Kocha spacery po lesie i błotne kąpiele. Niesamowicie lgnie do człowieka i jest wdzięczna za każdy miły gest i każdą okazaną uwagę. Nie jest psem, który się nudzi i szuka sobie zajęć. Grzecznie zostaje sama w domu. Nie niszczy. Zachowuje czystość. Poprawnie chodzi na smyczy. COCO kocha wszystko i wszystkich. Jest pogodna, otwarta i bardzo przyjacielska. Dogaduje się ze wszystkimi zwierzakami w tym z kotami. Świetnie odnajdzie się u boku spokojnych i empatycznych ludzi, którzy będą chcieli z nią po prostu – być.

Sunia potrzebuje dobrego CZŁOWIEKA i to jej w zupełności wystarczy. Ciepły dom, kochająca rodzina i pieszczotliwy dotyk. Tylko tyle. Marzy nam się, żeby ktoś ją szczerze i bezwarunkowo pokochał ❤️.
COCO jest zdrowa. Obecnie przebywa w woj. dolnośląskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Coco, labradorka do adopcji Coco, labradorka do adopcji Coco, labradorka do adopcji Coco, labradorka do adopcji Coco, labradorka do adopcji

12 thoughts on “COCO, 5 i pół letnia labradorka do adopcji ❤️ – nieaktualne”

  1. Jakie są szanse na adopcje Coco? Ostatnio zgłaszałam się na DT dla „Czecha” kwestionariusz składałam . Jestem z Wrocławia

  2. W schronisku w Bytomiu woj śląskie jest też 4 letni labrador,biszkoptowy Hugo,cudowny,spokojny psiak. Ja niestety nie mogę wziac moze ktoś z Państwa jest chętny dać mu kochający dom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *