KAMA, 7-letnia grzeczna i spokojna labradorka do adopcji – nieaktualne

Kama, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Kama czeka na najlepszy na świecie dom.❤️

Cudowna dziewczyna. Radosna, otwarta i pokojowo nastawiona do całego świata. Bardzo zrównoważona, grzeczna i spokojna. Taki chodzący ideał i psia domatorka. Kama uwielbia być blisko swojego człowieka, to dla niej najważniejsze. Oczywiście ceni sobie aktywność i bardzo chętnie chodzi na spacery ALE jeżeli ma wybrać między zabawą a domem i ludźmi – ZAWSZE wybierze to drugie. Po prostu człowiek jest dla niej PRIORYTETEM. Kamcia grzecznie zostaje sama i spokojnie czeka na opiekuna. Nie niszczy, nie szczeka, nie jest uciążliwa. Zachowuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia. Ładnie chodzi na smyczy. Jak każdy labek potrafi pociągnąć jeżeli coś ją zainteresuje, ale to są bardzo sporadyczne sytuacje. Kama po domowemu nazywana Kaśką jest świetnym kompanem do leśnych spacerów, kocha wodę i uwielbia aporty. Jest energiczna, dobrze wychowana i śmiała. Nie przejawia agresji i nie ma problemów w kontaktach z innymi zwierzętami. Zaproszona do zabawy na pewno nie odmówi ale sama narzucać się nie będzie. Z kotami bywa różnie, uciekające goni. Z psami dogaduje się ŚWIETNIE – nie ma żadnych zahamowań i obaw. Ta otwartość i optymizm, powoduje, że inne psy w zasadzie od początku traktują ją jak „swoją”. Sunia jest wyjątkowo kontaktowa.

To uczuciowa, przytulaśna i całuśna dziewczyna, która bardzo chce być kochana. Szukamy dla niej najlepszego na świecie domu, gdzie będzie traktowana jak pełnoprawny członek rodziny. Zależy nam na fajnej i troskliwej rodzinie, która będzie miała dla niej czas. Chcemy, żeby trafiła do ludzi dla których będzie NAJWAŻNIEJSZA.
Sunia obecnie przebywa w województwie opolskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Kama, labradorka do adopcjiKama, labradorka do adopcjiKama, labradorka do adopcjiKama, labradorka do adopcji Kama, labradorka do adopcji Kama, labradorka do adopcji Kama, labradorka do adopcji

2 thoughts on “KAMA, 7-letnia grzeczna i spokojna labradorka do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *