Józio, 4-letni labrador do pokochania – nieaktualne

Józio, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy dla niego najlepszego na świecie domu.

Wyjątkowy chłopak z ogromnym potencjałem. Bardzo żywiołowy, ale nie nachalny. Mimo młodego wieku, Józio jest zrównoważonym i dobrze wychowanym psem. Nie przejawia agresji i nie ma problemów w kontaktach z innymi zwierzętami. Zaproszony do zabawy na pewno nie odmówi. Napotkane koty, ignoruje. Nie szuka zaczepki i świetnie dogaduje się innymi psami.

Józio grzecznie zostaje sam w domu i spokojnie czeka na opiekuna. Pozostawiony sam, nie niszczy. Zachowuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia. Z chodzeniem na smyczy, bywa różnie. Jak każdy młody i energiczny pies potrafi porządnie pociągnąć jeżeli coś go zainteresuje. A interesuje go wiele rzeczy. To zupełnie naturalne i nowy dom powinien zdawać sobie z tego sprawę.

Józio jest bardzo kontaktowy i nastawiony na pracę z człowiekiem. Potrafi się skupić, co pozwala na szybkie wypracowanie pozytywnych zachowań. Chłopak jest alergikiem, dlatego bardzo ważna jest kontrola żywienia i przestrzeganie odpowiednio dobranej diety. Szukamy dla niego najlepszego na świecie domu, gdzie będzie traktowany jak pełnoprawny członek rodziny. Zależy nam na aktywnej rodzinie, która będzie miała dla niego czas. Chcemy, żeby trafił do ludzi dla których będzie wyjątkowy.

Pies jest wykastrowany. Mieszka w województwie mazowieckim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Józio, labrador do adopcji Józio, labrador do adopcji Józio, labrador do adopcji Józio, labrador do adopcji

2 thoughts on “Józio, 4-letni labrador do pokochania – nieaktualne”

  1. Qrcze, może z nami zamieszkać? Mój labiszon niestety odszedł 🙁 zamieszkałby w bloku, proszę o kontakt :amdeurope@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *