Baddy, 6-letni labrador do adopcji

Baddy, labrador do adopcji

Mieszka w województwie łódzkim w okolicach Kutna. Kto go pokocha?

Jestem Blador, La Blador. Żyję według własnych zasad, na smyczy nie chodzę bo to uwłacza mojej godności. Nie znalazł się jeszcze taki co by mnie przegadał. Ciotka twierdzi że jak znajdę dom to będzie cud. Podobno jestem pyskaty i humorzasty. Nie odniosę się do tego prostackiego określenia. Kocham wolność, niezależność i tylko nieliczni mnie rozumieją. Ogólnie fajny jestem, nie agresywny i taki przystojny.

Zabrali mnie na badania bo niby jakiś gruby jestem. Jakąś tarczycę badali. I znowu nie mieli racji. Zdrowy jestem, tylko po ciotecznej babce mojego ojca mam szerokodupne geny. Wbrew wszystkiemu jem mało.

Kocham psich kumpli, do kotów nawet nie podchodzę. Mam ok 6 lat, utraciłem klejnoty, zaszczepili mnie i jestem do wzięcia. Szukam domu z posesją ale jako arystokrata mieszkam w domu. Jakby coś to dzwoń do ciotki, ona Ci wszystko powie.

Kontakt w sprawie adopcji  732561904
Prosimy dzwonić od poniedziałku do soboty w godz. 12-20
W niedzielę mamy wolne.
Nie odbieramy numerów zastrzeżonych.

Ogłoszenie grzecznościowe.

Baddy, labrador do adopcji Baddy, labrador do adopcji Baddy, labrador do adopcji Baddy, labrador do adopcji Baddy, labrador do adopcji Baddy, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *