Jackson 8-letni labrador do adopcji – nieaktualne

Jackson, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy dla niego domu, gdzie będzie kochany i traktowany jak członek rodziny.

Jackson to bezproblemowy, pogodny chłopak w sile wieku. Pod nieobecność opiekuna, grzecznie zostaje sam w domu i nic nie niszczy. Zachowuje czystość. Chodzenie na smyczy wygląda różnie. Jackson jest silnym labkiem, więc jeżeli coś go zainteresuje, to potrafi porządnie pociągnąć.

Jest towarzyskim psem, który potrafi dogadać się nawet z kotem. Uwielbia długie spacery, ale potrafi się również wyciszyć i chętnie będzie dotrzymywał towarzystwa przed TV.

JACKSON w wieku młodzieńczym przeszedł operację ortopedyczną, dlatego nowy dom nie powinien go przeciążać. Labek jest uczulony na kurczaka, dlatego powinien jeść karmę bez drobiu i zbóż.

Szukamy dla niego domu, gdzie będzie kochany i traktowany jak członek rodziny. Chcemy, żeby nowa rodzina zapewniła mu miłość , opiekę i godne życie.
Obecnie przebywa w woj. lubuskim

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Jackson, labrador do adopcji Jackson, labrador do adopcji Jackson, labrador do adopcji

5 thoughts on “Jackson 8-letni labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Bardzo proszę o kontakt. Chętnie przygarniemy Jacksona. Pochowalysmy ukochanego Carlosa w maju. Byl z nami 12 lat. Tez mial uczulenie na kurczaki, wiec wiemy jak to wygląda w praktyce…Proszę o kontakt

  2. Dobry wieczór ,
    Jeżeli adopcja Jacksona , jest aktualna, to możemy zaoferować kochający dom z ogrodem. Mamy doświadczenie w miłości do labradora.
    Proszę o kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *