Dzisiaj uśmiecha się do wszystkich prześliczna Lesli i wita świątecznie – nieaktualne

Labradorka Lesli

Wyadoptowana. Może spełni się jej marzenie o nowym domku?

Lesli to niespełna 7 miesięczna młodziutka Labradorowa dziewczynka, która rozgląda się nieśmiało za swoim domkiem i człowiekiem na wyłączność. To mała, bardzo towarzyska dziewczynka, która uczy się chodzić na smyczy, lubi towarzystwo innych suczek (zabawy z nimi w ganianego sprawiają jej wiele radości i może to robić do upadłego).

Lesli szuka odpowiedzialnych opiekunów, którzy nie tylko znają rasę, ale także gotowi są na nowe wyzwania i umysłową pracę z sunią. Mała uczy się dobrych manier i odpowiedniego zachowania w domu tymczasowym, ponieważ u dawnych właścicieli wszystko odbywało się na opak i takie zachowanie wywołało u niej dyskomfort psychiczny.

Lesli szuka życiowego przewodnika, który nie boi się jej warczenia oraz podgryzania (kiedy jej się coś nie podoba), takiego, który odpowiedzialnie poprowadzi ją przez okres dorastania i pokażę jej miejsce w stadzie, oraz zapewni jej dużą aktywność fizyczną i mentalną. W zamian za to, Lucy odwdzięczy się wielką miłością i wieczną przyjaźnią. Ona kocha człowieka, jest w niego wpatrzona, ale pragnie też wzajemności.

Warunkiem adopcji jest sterylizacja suni w odpowiednim wieku.
Lesli jest zaszczepiona, odrobaczona, przebywa w DT na Śląsku.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Labradorka Lesli Labradorka Lesli Labradorka Lesli Labradorka Lesli Labradorka Lesli Labradorka Lesli Labradorka Lesli Labradorka Lesli Labradorka Lesli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *