Hunter, 11-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne

Hunter, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Dla tego ślicznego chłopaka szukamy odpowiedzialnej rodziny.

Kolejny labradorowy dzieciak do odpowiedzialnej adopcji. Chłopak z milionem różnych pomysłów w głowie czyli typowy podrostek. Wszystko go ciekawi i wszystko musi natychmiast zobaczyć. Kocha kontakt z człowiekiem. Nie sprawia kłopotów i jest grzecznym psem o ile w ogóle w tym wieku można mówić o „grzeczności”. Hunter jest radosny i energiczny, ale potrafi się również wyciszyć. Bardzo szybko się uczy i widać, że sprawia mu to przyjemność. Stara się zachowywać czystość ale nowy dom powinien zdawać sobie sprawę, że w pierwszym okresie mogą się zdarzyć wpadki. Bez problemu dogaduje się z innymi psami. Lubi zabawy i ma niespożyte pokłady energii. Toleruje koty. Z chodzeniem na smyczy bywa różnie – to dzieciak więc nie należy oczekiwać cudów. Hunter potrafi się cieszyć całym sobą, nie zważając na to co się dzieje wokół niego. Świetnie odnajdzie się w domu, gdzie będzie mógł we wszystkim towarzyszyć opiekunom.

Nowa rodzina musi zdawać sobie sprawę, że każdy młody psiak wymaga poświęcenia mu czasu. Powinien trafić do ludzi, dla których praca z psem to przyjemność a nie przykry obowiązek. Nawet najgrzeczniejszy labek nie wychowa się sam więc nie należy oczekiwać, że tak będzie w tym przypadku. Dla tego ślicznego chłopaka szukamy odpowiedzialnej rodziny, znającej potrzeby rasy „od podszewki”. Zależy nam, żeby nowy dom, oprócz opieki i miłości, potrafił zapewnić chłopakowi stabilizację. Hunter jest bardzo inteligentnym psem, wystarczy odpowiednio ukierunkować jego naturalną ciekawość świata. Pamiętajmy, że pies to nie zabawka – prosimy o odpowiedzialne podejście do adopcji.
Dzieciak przebywa w woj. dolnośląskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Hunter, labrador do adopcji Hunter, labrador do adopcji Hunter, labrador do adopcji Hunter, labrador do adopcji Hunter, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *