Hera, 7-miesięczna labradorka szuka pilnie nowego domku – nieaktualne

Hera, labradorka do adopcji
Wyadoptowana. Sunia idealnie wpasuje się w aktywny dom. Koto ją pokocha?

Hera jest pełnym energii młodym psiakiem w typie labradora, który najchętniej każdą chwile spędziłby przy człowieku. To wyjątkowo żywiołowa i towarzyska panna. Wszystko ją ciekawi i interesuje. Oczywiście każdą rzecz musi natychmiast sprawdzić i obwąchać. Nauka chodzenia na smyczy do kontynuacji, ciągnie gdy zwęszy coś interesującego, wtedy prowadzący ją człowiek dla niej nie istnieje.

To psi podrostek, więc nie należy oczekiwać cudów i trzeba być gotowym na szczenięcą żywiołowość. Czasami ogrom zapachów i bodźców potrafi ją całkowicie „wyłączyć” i wtedy Hera staje się „głucha”. Sunia nie przejawia agresji ani do ludzi ani do innych zwierząt. Jest nastawiona na gonitwy i zabawę. Nowi opiekunowie powinni być świadomi, że to młodziak, który nie zdaje sobie sprawy ze swojej wagi i wielkości. Przy powitaniu okazuje radość, skacze i szaleje nie zważając na to co ma obok. Momentami jest prawdziwym wulkanem energii, który ciężko opanować, ale po porządnej dawce spaceru i zadań mentalnych potrafi też się wyciszyć. To klasyczny psi dzieciak z trylionem pomysłów w głowie, którego trzeba dopiero ukierunkować, więc przy świadomym i konsekwentnym człowieku szybko nauczy się dobrych manier. Sunia idealnie wpasuje się w aktywny dom.

Szukamy dla niej nastawionych na pracę i odpowiedzialnych ludzi, zdających sobie sprawę jak wygląda codzienność z podrostkiem. Sunia przebywa w Bielsku Białej, woj. śląskie

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Sunia idealnie wpasuje się w aktywny dom. Sunia idealnie wpasuje się w aktywny dom. Sunia idealnie wpasuje się w aktywny dom. Sunia idealnie wpasuje się w aktywny dom. Sunia idealnie wpasuje się w aktywny dom. Sunia idealnie wpasuje się w aktywny dom. Sunia idealnie wpasuje się w aktywny dom.

5 thoughts on “Hera, 7-miesięczna labradorka szuka pilnie nowego domku – nieaktualne”

  1. Adopcja psa to jakiś horror,więcej wymagań niz moz a sobie wyobrazić.Dlatego ludzie kupują nowe psiaki.

    1. Może dlatego ze właśnie przez takich ludzi jak ty te zwierzęta są źle traktowane bądź ładują na ulicy bo chcą ładnego pieska potem nie radzą sobie z ich energią i potrzebami. Dlatego fundacje tak rygorystycznie szukają domów i BARDZO DOBRZE. Ten kupiony piesek tez z czasem niestety trafi pod rygor do adopcji. Obyś żadnego psa nie dostał:)

  2. Bardzo madre kierownictwo Schronisksa ZWIERZETA to nie zabawki tylko istoty żywe które potrzebują opieki podobnie jak dzieci ludzkie.A Tobie nie powierzyłabym żadnego zwierzecia.DUZO MUSISZ SIE NAUCZYC narazie po tym wpisie sadzsv to jestes człowiekiem któremu dużo brakuje do odpowiedzialności za zwierzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *