HERA w nowym domku

Labradorka Hera

Opiekunka Hery: „Dołożymy wszelkich starań, by miała piękną jesień życia, w końcu zaznała bezpieczeństwa i miłości.”

Kochani, wszystkie nasze adopcje radują się nasze serca, ale szczególnie, gdy domek znajduje labek, który długo, gdzieś zapomniany, niechciany, starszy czekał na to, aż zostanie dostrzeżony i pojedzie do swojego wymarzonego domku.
Hera, jedna z naszych ostatnich podopiecznych, pojechała w sobotę do nowego, takiego na zawsze domku. Ta cudna, delikatna sunia, pies IDEAŁ, zamieszkała w Gdańsku, gdzie już jest rozpieszczana przez nowa opiekunkę, panią Natalię i ma nowego czworonożnego kolegę Czesia. Jest kochana i bezpieczna, musi zrzucić tylko nabyte przez brak ruchu w schronisku kilogramy, bo to utrudnia jej funkcjonowanie.

Nowa opiekunka Hery pisze do nas:

Dziękuję, że dały Panie Herze szansę na dom, w efekcie czego dołączyła do naszej rodziny. Dołożymy wszelkich starań, by miała piękną jesień życia, w końcu zaznała bezpieczeństwa i miłości. Tak bardzo się cieszę, że jest już z nami

A MY Labradory.org dziękujemy za super domek dla tego psiego ideału. Dziękujemy również Schronisku dla Zwierząt w Ostródzie za powierzenie nam do adopcji Hery. Dziękujemy Katarzynie Pszczółkowskiej za przyjęcie Heruni na dom tymczasowy i opiekę nad nią.

Poprzedni wpis:

HERA, ok. 8-letnia labradorka szuka nowego domku – nieaktualne

Labradorka Hera Labradorka Hera Labradorka Hera Labradorka Hera

6 thoughts on “HERA w nowym domku”

  1. Jesteście Cudownymi❤❤❤❤❤❤❤❤❤Ludźmi❤❤❤❤
    Całuski????????dla Herusi❤i Czesia❤
    Sama adoptowałam Sunię❤Misię❤Ma 9 latek i Kocham Ją❤Ponad Źycie❤❤❤❤❤❤
    Źyczę Wszystkiego co NAJLEPSZE❤❤❤❤❤❤

  2. Gratuluję dobrego serca i nowego członka rodziny. Ja również w 2018 r adoptowałam sunię mieszańca berneńczyka. Cudne psisko. A jakie ma wielkie serducho. Każdy kto chce mieć czworonoga niech odwiedzi schronisko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *