Hektor, ok. 4-letni labrador z serduszkiem spragnionym człowieka szuka nowego domku (+film) – nieaktualne

Hektor, labrador do adopcjiWyadoptowany. Szukamy dla Hektora domu bez schodów, najchętniej z ogrodem.

HEKTOR – labrador o mocnej sylwetce, uśmiechnięty i zawsze radosny. Hektor jest po ciężkim wypadku komunikacyjnym, przeszedł poważną operację związaną ze skomplikowanymi złamaniami tylnych łap. Na szczęście bardzo dobrym weterynarzom udało się poskładać połamane kości, zespolić je tak, że labkowi przywrócono prawie normalna mobilność. Pies przeszedł paromiesięczną rehabilitację. Obecnie musi żyć z pewnymi ograniczeniami. W tej chwili weterynarze zalecają spacery, najchętniej po łąkach, w lesie, gdzie miałby różnorakie podłoże pod łapkami. Spacery pomogą mu w odbudowie mięśni, które wzmocnią zespolone kości.

Hektor jest w sumie zrównoważonym, spokojnym, grzecznym psem, bez jakiejkolwiek agresji. Lubi kontakt z człowiekiem. To bardzo inteligentny, chętny do współpracy, szczególnie jeśli w nagrodę dostanie smaczek. Stosunek do innych psów pozytywny, jest to pies w pełni zsocjalizowany.

Stosunek do kotów – nieznany. Hektor lubi podszczypywać ręce – nie polecany jest więc do domu z małymi dziećmi. Czekolab zachowuje czystość, potrzebę wyjścia sygnalizuje szczekaniem.

Szukamy dla Hektora domu bez schodów, najchętniej z ogrodem i opiekunów, którzy zapewnią Hektorowi odpowiednio dozowaną dla niego dawkę ruchu i będą wyrozumiali dla jego ograniczeń. Hektor jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany.

Przebywa w wojew. świętokrzyskim.

Zapraszamy na film:

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *