LAWA, ok. roczna labradorowa piękność szuka aktywnych opiekunów – nieaktualne

Lawa, labradorka do adopcji

WYADOPTOWANA. Jeśli ta hebanowa ślicznotka i jej pełne wnikliwości spojrzenie skradło Twoje serce, skontaktuj się z nami.

Przedstawiamy roczną śliczną kruczoczarną labradorkę Lawę. Sunia jest bardzo proludzką, przyjazną, wesołą, rezolutną labką, chętną do wszelkich zabaw i aktywności. Uwielbia aportowanie patyczków i piłeczek. Bardzo energiczna, radosna i wszędzie jej pełno, ale wyspacerowana, wybiegana umie się pięknie wyciszyć. Uwielbia kontakt z człowiekiem, mogłaby w ogóle nie odstępować go nawet na krok. Bardzo faworyzuje mężczyzn.

Lawa nie zdaje sobie sprawy ze swoich rozmiarów, dalej myśli, że jest małym szczeniaczkiem – potrafi skakać w przypływach radości i rozdawać mokre całusy. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Uwielbia kontakt z samcami, nie znamy jej stosunku do suczek, ale to bardzo pozytywna, pozbawiona jakiejkolwiek agresji czy dominacji labradorka, wiec jesteśmy przekonani, że może zamieszkać z inną sunią. Nie miała dotychczas kontaktu z kotami, w domu tymczasowym, gdzie jest obecnie przypatruje się bacznie rezydenckiemu kotu, raczej się go jeszcze obawia, ale widać, że szybko może nawiązać z nim więź, o ile kot jest przyzwyczajony do obecności psa. Na smyczy ciągnie, trzeba nad tym dobrze popracować. Typowy z niej labrador – żebrador. Zachowuje czystość. Jest grzeczna, w domu tymczasowym dobrze dostosowuje się do nowych warunków.

Szukamy dla Lawy aktywnych opiekunów, którzy zapewnią tej młodziutkiej labradorce odpowiednią dawkę ruchu, ciepło, miłość i miejsce na kanapie, a w zamian dostaną całe jej serce. Wesoła natura i moc młodzieńczej żywiołowości tej suni to cudowny zastrzyk energii dla całej rodzinki. Jeśli ta hebanowa ślicznotka i jej pełne wnikliwości spojrzenie skradło Twoje serce, skontaktuj się z nami. Może ten świeży i wesoły psi promyczek zamieszka właśnie z Tobą.

Lawa jest zaszczepiona, odrobaczona i zachipowana. Przebywa obecnie w Bielsku Białej, woj. śląskie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Lawa, labradorka do adopcji Lawa, labradorka do adopcji Lawa, labradorka do adopcji Lawa, labradorka do adopcji Lawa, labradorka do adopcjiLawa, labradorka do adopcji Lawa, labradorka do adopcji

 

One thought on “LAWA, ok. roczna labradorowa piękność szuka aktywnych opiekunów – nieaktualne”

  1. Jestem gotowy do adopcji. W tym roku pożegnałem moja labradorkę po 13 latach. Mieszkam w domu jednorodzinnym z dość dużym ogrodem. Mam doświadczenie. Mój tel. 508 387 842.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *