Hades, 1,5-roczny piękny hebanowy labrador do adopcji – nieaktualne

Hades, labrador do adopcji

W trakcie procesu adopcyjnego. Mamy nadzieję, ze ktoś tego fajnego i serdecznego psa wypatrzy i szczerze pokocha.

Hades ma 1,5 roku, jest ślicznym hebanowym labradorem, bardzo towarzyski, proludzki, lubi dzieci. Szybko nawiązuje nić porozumienia z ludźmi. Uwielbia mizianie, drapanie za uchem, straszny z niego przytulas, nie lubi, gdy komuś jest smutno, od razu przychodzi i przytula się do człowieka.

Bardzo energiczny, potrzebuje dużo aktywności. Zna podstawowe komendy. Nie boi się ruchu ulicznego. Hades jest niezwykle spontaniczny w swej labkowej radości i lubi obskakiwać człowieków w celu podarowania soczystego buziaka. Pies niezwykle ciekawy życia. Potrafi chodzić na smyczy, ale jest silny (waży ok. 35 kg) i jak znajdzie cos interesującego węchowo na swojej drodze spacerowej, potrafi pociągnąć, wiec nauka musi być kontynuowana. Hades bardzo pragnie towarzystwa psów, na spacerach aż rwie się do nich, zachęca je do zabawy, ale brak mu trochę socjalizacji z nimi. Jazdę samochodem znosi ok, ale miał mało możliwości podróżowania. Zostaje sam w domu kilka godzin, nie awanturuje się. Nie jest typem niszczyciela i daleko mu do młodzieńczych demolek. Uwielbia wodę i pływanie.

Szukamy dla Hadesa aktywnego domu, który zapewni temu młodziutkiemu labkowi odpowiednią dawkę ruchu i ciepłą opiekę. Mamy nadzieję, ze ktoś tego fajnego, serdecznego psa wypatrzy, szczerze pokocha i Hades szybko znajdzie odpowiedni dom i swoich opiekunów na zawsze. Hades będzie świetnym towarzyszem w życiu każdego kochającego labradory człowieka. Labek ma wszystkie wymagane szczepienia jest odrobaczony i wykastrowany. Przebywa w Chorzowie na Śląsku.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Hades, labrador do adopcji Hades, labrador do adopcji Hades, labrador do adopcji Hades, labrador do adopcji Hades, labrador do adopcji

4 thoughts on “Hades, 1,5-roczny piękny hebanowy labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *